Odpowiedz

Re.: Rodzina 500+

gdzie ten wniosek moznabylo znalesc??

mmagdziak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
01-04-2016
Wiadomość 11 z 19 (8 415 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

Spokojnie wszyscy od rana wysyłają wnioski a przecież mamy CZAS ! Zróbmy to w następnym tygodniu.
trzeba brać pod uwagę nie tylko bank bo wina może być po stronie systemy rządowego a bank to tylko łącznik . Również czekam aż ludzie ochłoną bo za pewnie sieć rządowa się gotuje !
Prędzej interesują mnie problemy z nowa stronka !
Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofB
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
31-03-2016
Wiadomość 12 z 19 (8 351 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

nie przejdzie

Odpowiedz
0 Lajków
aragorn_rs
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
2
01-04-2016
Wiadomość 13 z 19 (8 294 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

udalo mi sie zlozyc rano wniosek, ale nie dostalam w INGonline technicznego potwierdzenia odbioru. Na maila przyszlo mi Urzedowe poswiadczenie przedlozenia i czy teraz wszystko est ok z moim wnioskiem???

mmagdziak
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
01-04-2016
Wiadomość 14 z 19 (8 291 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

@irminkaaa @mmagdziak Po wysłaniu wniosku przesyłamy do klienta tzw. techniczne potwierdzenie odbioru (TPO). Wiadomość ta będzie dostępna w bankowości internetowej klienta ( IBOL/ Moje ING). Statusy w TPO:
- dostarczony– wniosek został poprawnie przesłany do emp@ti (rządowy system centralny),

- błąd dostarczenia – jeżeli podczas przesyłania wniosku miał miejsce błąd – wtedy trzeba ponownie złożyć wniosek w bankowości lub udać się do urzędu gminy/ośrodka pomocy społecznej.

Brak technicznego potwierdzenia odbioru (TPO) może oznaczać, że wniosek nie został jeszcze przyjęty przez aplikację „emp@tia”. Potwierdzenie może dotrzeć do klienta w ciągu kilku dni roboczych (maksymalnie 5 dni).





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 15 z 19 (8 258 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

Czy w Moje ING widzę wysłane wnioski o 500+?

Wybierając z Usług 500+ mam jedynie formularz do wniosku. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 19 (7 314 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

@Konto usunięte W Moim ING nie ma podglądu do wysłanych wniosków Rodzina 500+. Na 5 etapie wypełniania wniosku można zaznaczyć kratkę przy informacji: Prześlij kopię wniosku na adres: xx@xx.xx. Jeśli nie przesłałeś kopii wniosku, dostęp do niego uzyskasz w odpowiednim urzędzie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 17 z 19 (7 227 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

Wszystko pozaznaczałem i żona ma potwierdzenia na mailu.

Myślałem, że jak tworzy się biblioteki w stylu Moje dokumenty to gdzieś odkłada się kopia.

Pytałem z czystej ciekawości, proces przebiega bez problemu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 18 z 19 (7 212 wyświetleń)

Re.: Rodzina 500+

Dla tych, którzy mają problem z prokrastynacją Emotikon: Język Warto pamiętać, że jeśli otrzymujecie już świadczenie i chcecie utrzymać ciągłość w  jego otrzymywaniu w nowym okresie rozliczeniowym - warto złożyć wniosek do 31 sierpnia - czyli... dzisiaj Emotikon: Mrugający Logujcie się więc do #mojeING Emotikon: Mrugający 
 

---
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaZ
Menedżer społeczności
Menedżer społeczności icon
172
135
10-08-2015
Wiadomość 19 z 19 (7 146 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy