Odpowiedz

Reklama w bankowości internetowej

Po zalogowaniu do bankowości internetowej i przejściu na zakładkę HISTORIA zauważyłem... baner reklamowy Booking.com. Wcześniej nie zauważyłem, żeby wyświetlały się jakiekolwiek reklamy i stąd moje pytanie. Jak często reklama będzie pojawiać się w bankowości internetowej ING? Czy w związku z tym planuje się wprowadzenie płatnej wersji bankowości internetowej ING bez wyświetlanych reklam?

Odpowiedz
0 Lajków
Automata
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
25-08-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 803 wyświetleń)

Re: Reklama w bankowości internetowej

Nie planujemy wprowadzenia płatnej wersji bankowości internetowej. Informacja, którą widziałeś nie jest reklamą. Prezentujemy ją jedynie, żebyś wiedział że możesz skorzystać z rabatu Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 688 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy