Odpowiedz

Przelewy walutowe w nowym ING

Cześć,

nadal chyba nie ma możliwości wykonywania przelewów walutowych w nowej bankowości. Macie jakiś deadline na ten modul? 

Z góry dzięki za info,

DB

Odpowiedz
0 Lajków
webit
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
6
29-10-2015
Wiadomość 1 z 6 (8 813 wyświetleń)

Re.: Przelewy walutowe w nowym ING

Możliwość wykonywania przelewów walutowych za pośrednictwem Mojego ING udostępnimy na kolejnym etapie prac. Nie możemy jeszcze jednak potwierdzić konkretnej daty.

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (8 719 wyświetleń)

Re.: Przelewy walutowe w nowym ING

Swoją drogą - po co udostępniać nową platformę, gdy nie jest jeszcze gotowa? Jedyne co możecie osiągnąć, to zniechęcenie użytkowników. Opcja wykonywania przelewów walutowych jest mi niezbędna i chociaż jestem zwolennikiem zmiany interfejsu ING Bank Online, to wprowadzenie nowego wyglądu jedynie po to, żeby następnie czekać na wprowadzenie podstawowych funkcji (przecież dokonywanie przelewu to najbardziej podstawowa funkcja systemu internetowego!) jest kompletnie pozbawione sensu. Pozostaje jedynie niesmak.

Odpowiedz
0 Lajków
xlagoR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
28-11-2015
Wiadomość 3 z 6 (8 650 wyświetleń)

Re.: Przelewy walutowe w nowym ING

Może po to, aby uniknąć losu mSyfu, który znienacka dał nowe, wyłączył stare i ma w nosie, że to nowe jest totalnym nieporozumieniem?
Odpowiedz
0 Lajków
Saszka
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
14
16
30-11-2015
Wiadomość 4 z 6 (8 524 wyświetleń)

Re.: Przelewy walutowe w nowym ING

A może lepiej i prościej byłoby jednak przygotować nowy system w całości, następnie udostępnić go wszystkim i pozwolić równolegle przez jakiś czas (tak jak teraz przez rok) na funkcjonowanie obu systemów? Robiąc to w taki sposób, jaki zrobiło to obecnie ING, jedynie można zrazić i zniechęcić sporą grupę użytkowników - a bo przelewy EUR nie działają jeszcze, a bo nie ma dostępu do konta firmowego a to jeszcze szereg innych niedoróbek o czym na bieżąco piszą użytkownicy zarówno forum jak i FB.

Może i poszli inną drogą niż mBank, ale równie dziwną i zniechęcającą. 

 

Odpowiedz
0 Lajków
xlagoR
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
28-11-2015
Wiadomość 5 z 6 (8 475 wyświetleń)

Re.: Przelewy walutowe w nowym ING

Nowy system wdrażamy etapami, dlatego przynajmniej do końca 2016 r. będziecie mieli dostęp do obu systemów (Moje ING i ING BankOnline).
Pracując w ten sposób, możemy na bieżąco śledzić wasze opinie i wprowadzać ewentualne poprawki.
Cały czas będziemy rozwijać i ulepszać naszą bankowość internetową.

Odpowiedz
0 Lajków
MarcelinaNS
Były moderator
Były moderator icon
2
1
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (8 412 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy