Odpowiedz

Przelew wewnątrz bankowy w święta

Dzień dobry Ile trawają przelewy z konta ing na inne konto ing w dni świąteczne? Zawsze mimo weekendów przelew docierał natychmiast a teraz nawet pdf nie da się wygenerowac, prezlew wykonany wczoraj

Odpowiedz
0 Lajków
Molly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
10-11-2017
Wiadomość 1 z 3 (5 660 wyświetleń)

Re: Przelew wewnątrz bankowy w święta

[ Edytowane ]

Przelewy wewnętrzne  w banku, w święta, realizowane są w zależności od typu rachunków. Dla rachunków indywidualnych działa to w ten sposób, że pieniądze są udostępnione na rachunku odbiorcy, ale księgowanie nastąpi w najbliższy dzień roboczy. Dopiero po zaksięgowaniu, będzie dostępne potwierdzenie zrealizowanego przelewu. Nie ma to zastosowania do rachunków korporacyjnych. Wyjątek stanowią tu również rachunki objęte zajęciami egzekucyjnymi, na których nie można realizować operacji finansowych bez fizycznego zaksięgowania ich. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (5 659 wyświetleń)

Re: Przelew wewnątrz bankowy w święta

Dziękuję za odpowiedz

Odpowiedz
0 Lajków
Molly
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
10-11-2017
Wiadomość 3 z 3 (5 374 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Witam, 12 kwietnia 2024 wpłaciłem 5tyś do wpłatomatu Planet Casch w Rybniku po chwili wydał kartę i pojawił się komunikat awaria bankomat zablokowany, zgłosiłem na infolinię nr.zgłoszenia;109447/04202

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy