Odpowiedz

Propozycje ulepszeń

Na początku beczka miodu - system po zmianach jest bardzo funkcjonalny, przywraca wiarę w postęp bankowości na polu IT - widać że pracuje solidny zespół developerów ale również UX, brawo!

 

Są jednak rzeczy których brakuje, napiszę z mojej perspektywy:

 

1. Niepotrzebne (z punktu widzenia użytkownika) walidacje celów oszczędnościowych, na przykład minimalny czas oszczędzania 3 miesiące. Osobiście cele traktuję trochę jak koperty -mam w tym miesiącu duży wydatek, chcę odłożyć część kasy z konta więc korzystam z celu który mogę nazwać i zablokować sobie na nim środki. To się świetnie sprawdza, ale boli trochę że muszę wprowadzać fikcyjną datę zakończenia bo nie da się krócej niż 3 miesiące.

 

2. Analiza wydatków - BARDZO, ale to BARDZO brakuje możliwości tworzenia własnych kategorii!

 

Dajcie znać czy i jakie są szanse wprowadzenia tego typu poprawek.

 

 

Kuler
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
07-05-2017
Wiadomość 1 z 6 (6 127 wyświetleń)

Re.: Propozycje ulepszeń

"własnych kategorii" i planowania budżetu z podziałem na kategorie.

Planowania, a nie "zleceń stałych" Emotikon: Mrugający

Podpsiuje się pod petycjami.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 6 (6 073 wyświetleń)

Re.: Propozycje ulepszeń

Dziękujemy za przekazane sugestie. Jednak w najbliższym czasie nie planujemy udostępnić możliwości tworzenia własnych kategorii. 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 3 z 6 (6 022 wyświetleń)

Re.: Propozycje ulepszeń

W chwili obecnej system bankowości Online podczas skaładania wniosku o Kredyt i wybraniu opcji konsolidacji już posiadanych pożyczek głupieje. W ostatniej cześći gdzie ma podać proponowaną wysokość kredytu podaje kwotę niższą niż kwota konsolidowanych pożyczek. Z czego wynika ten błąd.?

Odpowiedz
0 Lajków
Daniel_G17
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
11-05-2017
Wiadomość 4 z 6 (5 894 wyświetleń)

Re.: Propozycje ulepszeń


MarcinB pisze:

Dziękujemy za przekazane sugestie. Jednak w najbliższym czasie nie planujemy udostępnić możliwości tworzenia własnych kategorii. 

 

 


Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 6 (5 849 wyświetleń)

Re.: Propozycje ulepszeń

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 6 z 6 (5 844 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy