Odpowiedz

Profil zaufany

Mam problem z założeniem profilu zaufanego, podczas zakładania strona banku wyświetla komunikat o niewystarczających danych i zaleca ich sprawdzenie.
Oczywiście dane są prawidłowe i nie wiem czy muszę się wybrać do oddziału czy może jest to tymczasowy błąd. Warto nadmienić, że jestem osobą niepełnoletnią, ale wiem, że profil zaufany można założyć przed 18 rokiem życia, a mi zależy na logowaniu za pomocą ING.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 4 (11 337 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

@Konto usunięte w przypadku poświadczenia przez nas, aby założyć profil zaufany musisz mieć ukończone 18 lat. W chwili obecnej nie posiadasz dla nas pełnej zdolności do czynności prawnych. Jest to powód odmowy w pośredniczeniu w założeniu tego profilu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (11 334 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

A tak z ciekawości system przyporządkowuje identyfikator użytkownika ePUAP według jakiegoś schematu czyli na przykład nazwisko czy ciągi liczb?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 4 (11 328 wyświetleń)

Re: Profil zaufany

@Konto usunięte przykro mi, ale to już ie jest pytanie do nas, a administracji platformy ePUAP.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (11 326 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My nadal czekamy. Dzisiaj czwarty dzień roboczy.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy