Odpowiedz

Problem ze zmiana numeru telefonu

Witam.

Problem moj wynika ze zgubionej karty z numerem na jaki zostalo konto zarejestrowane. Dodatkowo nie zostal zmieniony adres korespondencyjny z wyniku szybkiego wylotu z kraju. Nie mam mozliwosci zmiany online numeru, korespondencja takze odpada, gdyz nie wiem kto mieszak w tamtym domu ( wynajmowany )  jak i powrotu do PL by udac sie do placowki, z powodu braku mozliwosci przelania srodkow na nowe konto bankowe. Czy jest mozliwosc zmiany w jakikolwiek inny sposob numeru telefonu na aktualny jaki posiadam? Czy zalatwienie tego problemu przez infolinie, np po dokladnej weryfikacji zalatwi sprawe?

Prosze o szybka odpowiedz.

Pozdrawiam,

Nieszczesliwa Klientka.

Odpowiedz
0 Lajków
Lauri
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-01-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 774 wyświetleń)

Re: Problem ze zmiana numeru telefonu

W Twojej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 i zmiana adresu korespondencyjnego na zagraniczny. Następnie na naszej stronie internetowej możesz zamówić kopertę z jednorazowym kodem aktywacyjnym do Mojego ING (opcję zamówienia przesyłki znajdziesz na 3 kroku lub poprowadzą Cię nasi specjaliści podczas rozmowy telefonicznej dotyczącej zmiany adresu). Pamiętaj, że od złożenia zamówienia do ponownej aktywacji usługi nie będziesz mogła się zalogować do swojej bankowości elektronicznej,a po otrzymaniu koperty będziesz musiała autoryzować ją telefonicznie z naszymi specjalistami.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 692 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy