Odpowiedz

Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Nie mogę się zalogować do banku ING poprzez aplikację Allegro. Wybieram płatność payu pojawia się okno na login który wpisuję, później hasło i ciągle mma komunikat, że hasło lub login jest błędy. Są mi wstanie państwo pomóc? Dodam, że posiadam telefon z Androdiem

Odpowiedz
0 Lajków
szymon189
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
04-02-2016
Wiadomość 1 z 24 (27 004 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Sytuacja, o której piszesz jest nam znana. Wiąże się to z błędnym szyfrowaniem hasła na Twoim telefonie. Na przykład wpisujesz w haśle literę X, a do nas dociera informacja, że jest to litera Y.

 

Pracujemy nad nowym systemem, który pozwoli wyeliminować ten błąd.

Proponuję korzystanie z płatności Paybylink na komputerze lub zmianę przeglądarki w telefonie.

Odpowiedz
0 Lajków
NikolaK
Były moderator
Były moderator icon
18
7
04-09-2015
Wiadomość 2 z 24 (26 988 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Tylko ja korzystam z aplikacji Allegro w telefonie bo czasem mam kody rabatowe za korzystanie z aplikacji mobilnej, ale muszę zapłacić poprzez PayU w telefonie, a że nie mogę się zalogować to nie mogę otrzymać rabatu. Dlatego tutaj przeglądarka nie ma znaczenia.

Kiedy można spodziewać się poprawionego systemu?

szymon189
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
04-02-2016
Wiadomość 3 z 24 (26 928 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Kiedy realizujesz płatności z Allegro na telefonie to przekierowuje Cię do zalogowania w przeglądarce (nie logujesz się wtedy do aplikacji mobilnej). Proponujemy spróbować zmienić przeglądarkę.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 4 z 24 (26 891 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Nie przekierowuje mnie do przeglądarki. Wszystko odbywa się chyba na poziomie aplikacji Allegro?

Odpowiedz
0 Lajków
szymon189
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
11
1
04-02-2016
Wiadomość 5 z 24 (26 860 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Jeśli chcesz to możesz też podpiąć kartę do allegro. Ja właśnie w ten sposób robię zakupy w aplikacji allegro - korzystam z visy do konta ING Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
dnaflyer
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
1
21-03-2016
Wiadomość 6 z 24 (26 793 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

@szymon189 W celu potwierdzenie transakcji zakupu na Allegro zostajesz przekierowana na stronę banku. Tak jak pisaliśmy wcześniej zachęcamy do zmiany przeglądarki. Albo do skorzystania z propozycji @dnaflyer.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 7 z 24 (26 762 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

No i co dalej z problemem? Problem raczej nie dotyczy przeglądarki tylko waszego systemu. Dokonanie płatności z poziomu różnych aplikacji jest niemożliwe. Używam androida i nie pomaga zmiana przeglądarki jak płaci się z aplikacji. Spróbujcie zapłacić przez aplikację allegro, czy kupcie bilet przez e-podróżnik. Nie da się. Co dalej w temacie? Szlag mnie trafił jak zablokowały sobie dostęp próbując dokonać płatności podając prawidłowe dane logowania. Czemu nie informujące o problemie klientów? Trzeba grzebać po internecie, żeby dowiedzieć się, że wiecie o problemie, tylko długo już go nie rozwiązuje.
MarMac
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
2
22-03-2016
Wiadomość 8 z 24 (26 732 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Podpinam się pod temat! Mam ten sam problem, płacę z allegro przez telefon, bo mam kody rabatowe i nie mogę się zalogować do ING, bo występuje błąd nazwy/hasła!

Kiedy to naprawicie?????!!!!

nata_lie
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
22-03-2016
Wiadomość 9 z 24 (26 642 wyświetleń)

Re.: Problem z płatnościami mobilnymi na allegro

Ten sam problem, płacę z allegro przez telefon, bo mam kody rabatowe i nie mogę się zalogować do ING, bo występuje błąd nazwy/hasła!

Skutek - zablokowałem sobie numer rachunku po raz pierwszy. Czy Bank zwróci utracone kody rabatowe bo są wyższe niż oprocentowanie na koncie.
Odpowiedz
0 Lajków
tomblank
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
22-03-2016
Wiadomość 10 z 24 (26 608 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy