Odpowiedz

Problem z autoryzacją przelewów

Witam, jakiś czas temu zagubiłem swoją kartę sim na którą były wysyłane smsy zawierające kody do autoryzacji przelewów. Aktualnie jestem za granicą i nie mam możliwości wykonywania przelewów na wyższą sumę co jest dla mnie uciążliwe zaś wykonanie duplikatu karty sim nie wchodzi w tym momencie w rachubę. Chciałbym się dowiedzieć w jaki sposób można rozwiązać ten problem, pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
dawid10000
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
19-12-2015
Wiadomość 1 z 2 (10 553 wyświetleń)

Re.: Problem z autoryzacją przelewów

Jeżeli jesteś za granicą, to nowy kod do zmiany numeru telefonu do autoryzacji możesz zamówić na naszej stronie internetowej.

Wejdź w zakładkę ING BankOnLine Zaloguj -> lewy górny róg Odblokowanie dostępu (aktywne będzie po zablokowaniu usługi internetowej przez co najmniej pięciokrotne wpisanie błędnego hasła lub po zalogowaniu do usługi elektronicznej w zakładce Profil -> lewe menu Blokada systemu ING BankOnLine).

We wniosku o odblokowanie dostępu wprowadzisz:
• Identyfikator Użytkownika ING BankOnLine, PESEL lub numer dowodu osobistego lub numer paszportu, ciąg znaków z pomarańczowego pola i zaznaczysz oświadczenie,
• W drugim kroku nie wprowadzaj nazwiska rodowego matki tylko na samym dole wybierz zamówienie przesyłki drogą pocztową. Przesyłkę wyślemy na adres korespondencyjny podany w banku (jeżeli jest nieaktualny, to zapraszam do zmiany na naszej infolinii przed wysłaniem wniosku).

Po otrzymaniu kodu zadzwoń do nas 801 601 607/+48 32 357 00 10 w celu autoryzacji kodu. Następnie przejdziesz Aktywację, gdzie zmienisz telefon do kodów autoryzacyjnych.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (10 517 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy