Odpowiedz

Pienniądze nie dotarły na konto.

Witam. Wczoraj gdzies kolo godziny 12-13 został do mnie wysłany przelew z chwilowki POLOZYCZKA, konto zostało zweryfikowane w sposob instant i do tej pory srodki nie przyszły na moje konto. czy to mozliwe ze moze byc takie o poznienie i czy srodki dotra bez problemu na konto ?

Odpowiedz
0 Lajków
Sharky
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-06-2018
Wiadomość 1 z 3 (3 468 wyświetleń)

Pienniądze nie dotarły na konto.

Witam. Wczoraj w godzinach 12-13 został wykonany do mnie przelew z POLOZYCZKA konto zweryfikowane metoda instant i srodki do tej pory nie dotarły na konto. Czy moga one jeszcze dojsc ? Bo mi sie wydaje ze powinny juz dawno byc na koncie... z gory dziekuje

Odpowiedz
0 Lajków
Sharky
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
15-06-2018
Wiadomość 2 z 3 (3 469 wyświetleń)

Re.: Pienniądze nie dotarły na konto.

Jeżeli czekasz na przelew standardowy w PLN, to powinien do Ciebie dojść do 2 dni roboczych. Takie przelewy przyjmujemy od poniedziałku do piątku (bez dni świątecznych) w 3 sesjach o 11:00, 15:00 i 17:30. Jeżeli nie będzie pieniędzy na Twoim koncie do wtorku, to skontaktuj się z nadawcą tego przelewu.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 465 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy