Odpowiedz

Pełnomocnik w rachunku.

Witam mam pytanie, dodając nowego pełnomocnika do rachunku oszczędnościowego dam mu również dostęp do swojego głównego rachunku i innych produktów takie jak karty czy kredyty?
Odpowiedz
0 Lajków
Tomek1313
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
26-09-2019
Wiadomość 1 z 2 (4 124 wyświetleń)

Re: Pełnomocnik w rachunku.

Pełnomocnictwo udziela się tylko do konkretnego produktu. Jeśli upoważnisz kogoś do swojego konta oszczędnościowego, ta osoba otrzyma wgląd tylko do tego konta. Nie udostępnimy jej automatycznie Twoich pozostałych produktów. 

 

Jeśli chciałbyś mieć pełnomocnika również do głównego rachunku, powinieneś nadać kolejne upoważnienie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (4 039 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy