Odpowiedz

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

@marzena_ewa w poprzednim systemie istniały funkcjonalności przypisane wyłącznie do rachunków firmowych. Udostępnienie ich kolejnej grupie rachunków, wiąże się z pewnymi modyfikacjami w systemie bankowym. W chwili obecnej przenosimy funkcje pomiędzy systemami. Przekażę sugestię do zespołu zajmującego się opracowaniem funkcji Mojego ING o takim zapotrzebowaniu. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 21 z 34 (12 104 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

W poprzednim systemie miałam i ciągle mam funkcjonalność paczek przelewów jako osoba fizyczna. Nie mam rachunku firmowego!!

Mieliśmy nie tracić funkcjonalności. Czy wczytywanie przelewów z pliku też idzie "do piachu"? - oczywiście mówię o osobach fizycznych, tylko i wyłącznie.

Nie interesują mnie odpowiedzi w stylu "przedsiębiorcy mają funkcjonalność ...."

Odpowiedz
0 Lajków
marzena_ewa
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
7
4
27-08-2016
Wiadomość 22 z 34 (12 102 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

Poziom arogancji Banku ING względem ich wiernych klientów jest wręcz zawstydzający. Chyba czas zagłosować portfelem i przenieść środki do innego banku, a Holendrom i im przybocznym pokazać Kozakiewicza gest, jeśli dalej będą w ten sposób traktować klientów. 

Funkcjonalność importu przelewów oraz paczek przelewów była dostępna w dotychczasowym systemie ING Online. Z punktu widzenia prac programistycznych, wykonanie analogicznej funkcjonalności jest trywialne. Ba, jest już gotowa w wersji Moje ING w tzw. "dla przedsiębiorców" (czyli drożej opłacanej). Wystarczy ją udostępnić w wersji dla osób fizycznych. Ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, o co chodzi. Nie trzeba być szczególnie przenikliwym, żeby wyczytać między wierszami, o co tu chodzi.

Odpowiedz
0 Lajków
Toomas
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-12-2017
Wiadomość 23 z 34 (11 347 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

Obecnie nie planujemy wprowadzenia paczek przelewów dla klientów indywidualnych. Na bieżąco analizujemy głosy klientów dlatego przekażę Twoją sugestię do odpowiedniej jednostki. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 24 z 34 (11 290 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

Dzień dobry,

 

A jak wygląda sprawa paczek przelewów dla Wspólnot Mieszkaniowych?

Bo niby traktowani jesteśmy jako firmy, a mamy funkcjonalność klientów indywidualnych.

Na prawdę uważają Państwo że wygodne jest akceptowanie 15 przelewów 30 potwierdzeniami SMS'owymi?

Odpowiedz
0 Lajków
darekj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
21-06-2018
Wiadomość 25 z 34 (8 810 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

Wyłączamy chwilowo funkcjonalność paczek przelewów. Udostępnimy ją ponownie, w późniejszym czasie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 26 z 34 (8 760 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

W takim razie gratuluję "dobrej zmiany"

Czas poszukać innego konta. Ciekawe ilu jeszcze Państwa klientów wybierze ten sposób rozwiązania problemu.
Bo takie Państwa podejście uważam za lekceważące. Przez ok rok przygotowują Państwo nowy serwis, który z założenia powinien być lepszy, po czym wyłączają funkcje umożliwiające łatwe zarządzanie finansami. I mimo wcześniejszych zapewnień że "Nie wyłączymy dotychczasowej usługi ING BankOnLine przed przeniesieniem paczki przelewów do usługi Moje ING." stara wersja serwisu ma zostać wyłączona do końca miesiąca.
Informacja że wyłączenie paczek przelewów "jest chwilowe" mało mnie satysfakcjonuje skoro nie wiadomo ile będzie trwała chwila.
darekj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
21-06-2018
Wiadomość 27 z 34 (8 677 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

Przenosząc bardzo ważną dla klientów funkcjonalność modułu użytkowników głównym priorytetem było zapewnienie kluczowej funkcjonalności czyli dokonywania transakcji. Z przyczyn technicznych w module użytkowników w Moje ING musiała zostać wyłączona opcja paczek przelewów, aby uniknąć sytuacji zatwierdzania paczek niezgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Wiemy, że jest to ważna funkcjonalność, dlatego będziemy pracować nad przywróceniem możliwości tworzenia paczek przelewów.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 28 z 34 (8 610 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

Witam serdecznie


Mamy we Wspólnocie Mieszkaniowej reprezentację 3-osobową. Po kontakcie z infolinią uzyskałem informację, że przywrócenie funkcjonalności paczek planowane jest w 2019 roku.

Powiem jedno: "BRAWO".

 

W chwili obecnej takim traktowaniem zostaliśmy zmuszeni do rezygnacji z usług ING na rzecz konkurencji. Nie wyobrażam sobie podpisywania przelewów 30 SMSami.

 

pozdrawiam

 

Odpowiedz
0 Lajków
dadam
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
10-07-2018
Wiadomość 29 z 34 (8 226 wyświetleń)

Re: Re.: Paczki przelewów w Moje ING

Na pierwszej stronie tego tematu czytamy:

"Nie wyłączymy dotychczasowej usługi ING BankOnLine przed przeniesieniem paczki przelewów do usługi Moje ING."

 

A tutaj proszę, nagle dobra zmiana spowodowała, że zamiast paru kliknięć, konsultant zachęcał mnie do wprowadzenia pliku .PLI ręcznie przez nowy system ING. Data przywrócenia starej funkcjonalności nieznana, ale na pewno liczona w miesiącach.

 

No nic, po krótkim rozpoznaniu Bank Zachodniem oferuje paczki przelewów i importy, trochę w innym formacie, ale na swojej stronie udostępniają Excela z którego można eksportować przelewy.

 

Rozczarowany użytkownik ING

 

lucek8
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
11-07-2018
Wiadomość 30 z 34 (8 123 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy