Odpowiedz

Nowy wygląd online

Nowy wygląd to tragedia.

Dwie osoby niemieszkające ze sobą, prowadzące całkowicie odrębne życie i osobne rachunki. Upoważniłyśmy się wzajemnie i efektem jest, że wszystko się przemieszało. Historia pokazuje razem moje i drugiej osoby operacje, na pół ekranu wyświetla się okrąg, w którym zsumowano nasze ODRĘBNE finanse.

Litości!!!!! Przecież to są OSOBNE!!!!! rachunki

Odpowiedz
0 Lajków
selene7
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
02-04-2016
Wiadomość 1 z 4 (7 544 wyświetleń)

Re.: Nowy wygląd online

@selene7 Każdy z Was w swojej bankowości internetowej Moje ING może wyłączyć podgląd rachunków, do których jest upoważniony. Można to zrobić po wybraniu "Dane i ustawienia", a potem "Konfiguracja systemu".





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (7 541 wyświetleń)

Re.: Nowy wygląd online

Nie podoba mi się nowy wygląd strony, ale pewnie nie mam na to wpływu

Teraz mam nowy problem i będę głośno protestować.

Za namową pracownicy Banku ściągnęłam aplikację na smartfon i od tego czasu dostaję informacje o wszystkich operacjach wykonanych przez moją córkę, do której konta jestem upoważniona. CO MNIE TO OBCHODZI?????????????? Zaśmieca mi to skrzynkę, wiadomość na ekranie nie jest w całości widoczna, widzę tylko kwotę, myli mnie to, bo myślę, że ktoś mi się włamał i wybiera mi pieniądze. Jak najbardziej chcę widzieć swoje operacje, ale NIE CHCĘ informacji o koncie córki, która nie mieszka ze mną i prowadzi swoją własną księgowość.

Odpowiedz
0 Lajków
selene7
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
11
1
02-04-2016
Wiadomość 3 z 4 (6 897 wyświetleń)

Re.: Nowy wygląd online

W nowej wersji aplikacji Moje ING mobile po zalogowaniu jest możliwość wyłączenia powiadomień push z konta do którego nie chcesz ich otrzymywać.

Wystarczy kliknąć w 3 poziome kreski po prawej stronie, Dane i ustawienia, Aplikacja mobilna, Powiadomienia Push - Zarządzaj i możesz odznaczyć konto do którego nie chcesz otrzymywać powiadomień.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (6 885 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy