Odpowiedz

Nie wyświetla analizy wydatków

Witam,

od początku bieżącego roku nie wyświetla analizy wydatków, zarówno w bankowości internetowej jak tez w aplikacji mobilnej. W historii transakcji każda z nich jest przypisywana do odpowiedniej kategorii, ale zbiorczego zestawienia nie ma, jest jedynie info: Nie masz wydatków do analizy w wybranym okresie.

Czy to ogólny błąd systemowy, czy dotyczy tylko mojego konta?

Pzdr.

 
 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Cologero
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
12-11-2018
Wiadomość 1 z 2 (3 840 wyświetleń)

Re: Nie wyświetla analizy wydatków

[ Edytowane ]

@Cologero Nie mamy obecnie zgłoszonej usterki w tym temacie. Proszę skontaktuj się z nami, wtedy będziemy mogli przyjrzeć się Twojej sprawie indywidualnie. Możesz to zrobić na jeden z poniższych sposobów:
- pisząc do nas czacie w Moim ING,
- zgłaszając reklamację przez zakładkę "Wiadomości" też w naszej bankowości internetowej,
- dzwoniąc do nas na naszą całodobową infolinię (32 357 00 69).

Pozdrawiam

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjuszJ
Były moderator
Były moderator icon
19
6
26-11-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 774 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy