Odpowiedz

Moje rachunki a polecenie zapłaty

Jak jest różnica między poleceniem zapłaty a usługą moje rachunki którą ING ma za jakiś czas wprowadzić?

Na pierwszy rzut oka, po opisach wydaje się to samo, chyba, że po prostu bank zastąpi polecenie zapłaty usługą moje rachunki?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (3 703 wyświetleń)

Re: Moje rachunki a polecenie zapłaty

Gdy założysz polecenie zapłaty – realizujemy je automatycznie. Otrzymujemy od kontrahenta rachunek na konkretną kwotę -> pieniądze są na koncie -> polecenie zapłaty zostanie zrealizowane.
Gdy nie masz pieniędzy na koncie – zostanie odrzucone. Od kontrahenta zależy wtedy, czy ponownie prześle rachunek do zapłaty.

Przy usłudze Moje rachunki – każdorazowo płatność zatwierdzasz w usłudze Moje ING. Decydujesz, kiedy pieniądze mogą być pobrane z Twojego konta.
 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 2 (3 654 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy