Odpowiedz

Moduł makler - niedziałające funkje

Dzień dobry,

 

Od kilku dni w module makler nie da się wyświetlać wykresów historycznych dla spółek. 

Wchodzę w moduł makler -> Rynek -> Notowania -> Ulubione, klikam w nazwę spółki (instrumentu finansowego), rozwija się wykres, zmieniam okres na Historyczny, Zakres domyślny ustawiony na 3 miesiące bądź jakakolwiek zmiana zakresu nie powoduje wyświetlenia wykresu dla zdefiniowanego zakresu historycznego.

 

pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
michall
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
26-01-2018
Wiadomość 1 z 5 (7 241 wyświetleń)

Re: Moduł makler - niedziałające funkje

Sytuacja jest nam znana. Pracujemy nad przywróceniem prawidłowego działania tej funkcji. Przepraszamy za niedogodności.

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 5 (7 172 wyświetleń)

Re: Moduł makler - niedziałające funkje

Widzę że już działa, dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
michall
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
26-01-2018
Wiadomość 3 z 5 (7 110 wyświetleń)

Re: Moduł makler - niedziałające funkje

Dzień dobry,

wielokrotnie w panelu Makler pojawia się błąd:

Nie udało się pobrać danych.

Uniemożliwia on jakiekolwiek korzystanie z operacji maklerskich. 

Odpowiedz
0 Lajków
mmw
mmw
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
14-04-2020
Wiadomość 4 z 5 (4 393 wyświetleń)

Re: Moduł makler - niedziałające funkje

Taki komunikat może się pojawić w kilku sytuacjach. Zazwyczaj jest to związane z technicznymi problemami przeglądarki. W większości przypadków wystarcza wyczyszczenie plików cookie lub zmiana przeglądarki. Może to też dotyczyć błędów z prawidłowych zaczytaniem danych. Jeżeli pojawi się taki kłopot ponownie i zmiana przeglądarki nie pomoże, to skontaktuj się z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69 

 

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (4 339 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy