Odpowiedz

Limit przelewu z konta walutowego

Witam, probuje dokonac przelewu walutowego jednak pojawiaja sie komunikat iz przekroczono limit transakcji. Czy jest jakis jednorazowy limit na transakcje?

Justyna
Odpowiedz
0 Lajków
Justyna83
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
1
10-11-2016
Wiadomość 1 z 2 (11 595 wyświetleń)

Re.: Limit przelewu z konta walutowego

W bankowości internetowej domyślnie nie stosujemy ograniczenia maksymalnej kwoty przelewów w ciągu dnia, jednak masz możliwość ustawienia tej wartości samodzielnie.

Możesz sprawdzić (oraz zmienić) swój limit w ING BankOnLine: Profil->Ustawienia: Limty dzienne.

 

W aplikacji mobilnej możesz wykonać przelewy na dowolne rachunki łącznie na kwotę 10 000 zł w ciągu jednego dnia.

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (11 554 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy