Odpowiedz

Jak zmienić nazwę ?

Cześć

Ostatnio założyłem mojej dziewczynie Konto Direct i Oszczędnościówkę. Upoważniliśmy się wzajemnie do swoich kont.

Teraz po zalogowaniu na swoje konto w ING mam dostęp do jej środków. Ale jak zmienić nazwę z "Konto Direct" czy "otwarte konto oszczędnościowe" na inną ? Osoba z obsługa klienta w banku twierdziła że to możliwe. Czy po zmianie nazw na moim koncie zmiany będą też widoczne po zalogowaniu na konto mojej dziewczyny ?

 

 

Druga sprawa. Kurcze, dodajcie PROSZĘ grupy do menu "Odbiorcy". W starym interfejsie, mogłem podzielić odbiorców na grupy co bardzo ułatwiało życie. Teraz mam bardzo długą listę odbiorców, wszystko w jednym. Już kiedyś o to prosiłem. Chyba nawet na forum ale chyba mnie zignorowano.

 

Odpowiedz
0 Lajków
jacobi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
11-09-2016
Wiadomość 1 z 5 (13 717 wyświetleń)

Re.: Jak zmienić nazwę ?

Będąc zalogowanym na starej wersji systemu bankowości, klikasz na Rachunki.

Następnie odszukujesz rachunek, przy którym interesuje Cię zmiana nazwy, klikasz "opcje" (prawy, dolny róg przy tym wybranym rachunku) i przy nazwie pojawi Ci się dodatkowa opcja "Zmień nazwę"

 

Zrzut ekranu KLIK

Odpowiedz
0 Lajków
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 2 z 5 (13 672 wyświetleń)

Re.: Jak zmienić nazwę ?

Dzięki. Czyli funkcjonalność starego systemu jest nadal wyższa niż nowego :-)

Odpowiedz
0 Lajków
jacobi
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
2
11-09-2016
Wiadomość 3 z 5 (13 623 wyświetleń)

Re.: Jak zmienić nazwę ?

Na nowym, jesli otworzysz któryś z rachunków, to zaraz koło nazwy masz opcję "Zmień nazwę".
franeloo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
29
6
10-11-2015
Wiadomość 4 z 5 (13 617 wyświetleń)

Re.: Jak zmienić nazwę ?

Nazwę w nowej wersji bankowości możesz zmienić tak jak Ci pisał @franeloo.

 

Do usługi Moje ING nowe funkcje są i będą wdrażane etapami. Do momentu kiedy wszystkie funkcje nie będą przeniesione możesz korzystać z dwóch wersji.

Jeśli chodzi o Twoje pytanie dotyczące odbiorców - funkcja ta została stworzona na podstawie sugestii ze strony klientów, obecnie nie mamy w planach wprowadzenia grup, ale oczywiście każdą opinię na bieżąco analizujemy. Zawsze możesz wpisać nazwę obok lupki i dzięki temu szybciej będziesz mógł wyszukać przelew wcześniej realizowany do danego odbiorcy i go ponowić.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (13 582 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy