Odpowiedz

Historia Wydatkow

Dlaczego transakcje kartą nie są zapisywane w tym samym dniu i godzinie w ktorej dokonałem transakcję . Dla mnie to jest chyba najgorsza strona internetowa banku .W innym banku gdybym dokonał transakcji kartą ,wyświetli się dokładnie , przynajmnie ten prawdziwy dzięń w kktórym dokonałem transakcję , a nie jak u was dzień lub dwadni póxżniej . Dlatega ta strona nie jest najlepsza . Ten kto wziął kasę za ten progaram , powinień się trochę jeszcze pomęczyć .

Odpowiedz
0 Lajków
cx02
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-02-2016
Wiadomość 1 z 7 (8 885 wyświetleń)

Re.: Historia Wydatkow

To nie wina programu, lecz trybu rozliczenia transakcji.

W pierwszej kolejności płatność jest blokadą na rachunku, która jak wpływa rozliczenie punktu handlowego staje się już operacją zaksięgowaną. Takie transakcje mają prawo rozliczyć się w ciągu 11 dni kalendarzowych.

Wybierając ofertę banku, w odpowiednich dokumentach podpisywałeś, że akceptujesz taką formę i że zapoznałeś się z tym trybem.

Odpowiedz
0 Lajków
GrzegorzG
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
78
13
30-01-2016
Wiadomość 2 z 7 (8 873 wyświetleń)

Re.: Historia Wydatkow

 
Odpowiedz
0 Lajków
katszy8201
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-10-2016
Wiadomość 3 z 7 (8 091 wyświetleń)

Re.: Historia Wydatkow

Witam,

Mam pytanie...czy znajdę gdzieś (w historii przelewów) dokładną godzinę dokonanej transakcji??

Odpowiedz
0 Lajków
jolka2002
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
07-10-2016
Wiadomość 4 z 7 (8 062 wyświetleń)

Re.: Historia Wydatkow

W historii transakcji czy na potwierdzeniu nie będzie takie informacji.
Natomiast możesz przeglądać rejestr swoich operacji, gdzie wyświetli Ci się godzina. Aby to sprawdzić wybierz w Moje ING Dane i ustawienia, potem Rejestr zdarzeń.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 5 z 7 (8 012 wyświetleń)

Re.: Historia Wydatkow

W rejestrze zdarzeń niestety nie ma płatności kartą, a to jest dosyć duży problem, przynajmniej dla mnie.

Odpowiedz
0 Lajków
michal5520pl
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-07-2022
Wiadomość 6 z 7 (2 896 wyświetleń)

Re: Re.: Historia Wydatkow

Rejestr zdarzeń pokazuje działania w bankowości internetowej. Nie będzie tam widocznych płatności kartą. Te widać w historii, na początku jako blokady, a po rozliczeniu jako zaksięgowaną płatności. Dodatkowo nasi specjaliści mogą sprawdzić szczegóły poszczególnych transakcji podczas rozmowy na czacie w Moim ING lub na infolinii: 32 357 00 69.
Przekazałem do odpowiedniego zespołu pomysł, żeby w bankowości internetowej widoczne były godziny transakcji kartą Emotikon: Szczęśliwy





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 7 z 7 (2 845 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy