Odpowiedz

Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

W poprzedniej wersji były dla przelewów grupy odbiorców, a teraz w nowej wszystko jest wrzucone w jedno miejsce i jest jakiś chaos. Jak przywrócić/utworzyć grupy?

Odpowiedz
0 Lajków
Paweł_K
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-04-2016
Wiadomość 1 z 24 (52 702 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

Przelewy wzorcowe to teraz lista odbiorców - połączyliśmy te dwie funkcję. Dzięki temu stworzyliśmy jedną Listę odbiorców, gdzie zapisana jest nazwa odbiorcy i numer konta (bez kwoty i tytułu). 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 2 z 24 (52 670 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

A gdzie teraz są przelewy wzorcowe? Wykonuję przelew i w żadnym miejscu nie pyta się czy utworzyć przelew wzorcowy. Ponadto gdy wybieram opcję przelew mam dostępne opcje:

Przelew zwykły
Przelew własny
Doładowanie telefonu
Przelew podatkowy
Przelew do ZUS
 
Gdzie zatem jest przelew wzorcowy?
Odpowiedz
0 Lajków
Paweł_K
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-04-2016
Wiadomość 3 z 24 (52 637 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

Jest jakiś podręcznik użytkownika z którym można się zapoznać?

Odpowiedz
0 Lajków
Paweł_K
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-04-2016
Wiadomość 4 z 24 (52 635 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

[ Edytowane ]

MarcinB pisze:

Przelewy wzorcowe to teraz lista odbiorców - połączyliśmy te dwie funkcję. Dzięki temu stworzyliśmy jedną Listę odbiorców, gdzie zapisana jest nazwa odbiorcy i numer konta (bez kwoty i tytułu). 



Nie do konca przemyslana decyzcja z racji, ze te listy sluzyly w zasadzie do roznych celow. Jak dla mnie wiekszy chaos i odjecie funkcjonalnosci a nie jej uproszczenie.

ellukes
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
45
25-11-2015
Wiadomość 5 z 24 (52 580 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

Gdzie są przelewy wzorcowe nie interesuje mnie tylko adres odbiorcy i numer rachunku. Gdzie jest tytuł i kwota ? Dlaczego przy miogracji pomiędzy 2 systemami pomijacie możliwość wybrania i pozostawienia tych informacji. Jak już chcecie to połączyć to dajcie możliwość wybrania przelewu z zdefiniowanymi wartościami dla tytułu i kwoty.

Matejkos
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
3
15-04-2016
Wiadomość 6 z 24 (52 575 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

przelewy wzorcowe to teraz lista odbiorców - połączyliśmy te dwie funkcję. Dzięki temu stworzyliśmy jedną Listę odbiorców, gdzie zapisana jest nazwa odbiorcy i numer konta (bez kwoty i tytułu). W ten sposób dane dotyczące kontrahentów znaleźć można w łatwy i wygodny sposób w jednym miejscu.

Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaKu
Były moderator
Były moderator icon
15
5
04-09-2015
Wiadomość 7 z 24 (52 551 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

Infomacje na temat nowej usługi internetowej Moje ING możesz poznać na naszej stronie.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 8 z 24 (52 505 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

@Matejkos Przeniesione przelewy wzorcowe możesz zobaczyć w Odbiorcach. Obecnie w danych nie ma tytułu i kwoty.

Zapisałam Twoją propozycję dodania osobnych przelewów wzorcowych.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 9 z 24 (52 467 wyświetleń)

Re.: Grupy odbiorców - gdzie się podziały?

Zostałam przez Bank zmuszona do zrobienia przelewu w nowej odsłonie i jest to totalna porażka. Przelew robiłam ponad poł godziny z powodu haosu -najpierw szukałam przelewu wzorcowego którego oczywiście nie znalazłam,wiec myśle sobie dobra zrobie z przelewu który już wykonałam miesiąc temu. Wchodze w historie naciskam ponów przelew a tam wyskakują mi 3 zakładki do Orange - i którą teraz wybrać i dlaczego wogóle są 3 zakładki do Orange ?

Nie wiem dlaczego zakładki sie połączyły bo okazało sie ze:

jedna jest ze starego numeru konta którego nie używam już z rok czasu lub więcej (Orange zmieniał system opłat)

druga to ta własciwa

trzecia to orange mobilny

a każda z zakładek to inny numer konta. Dlaczego do ponawiania płatności wyświetlają mi sie 3 zakładki a nie ostatnia dokonana płatność ? .

Nie pytaliście o zdanie mnie jako użytkownika czy chcę te zmiany tylko wprowadziliście to na siłe. Teraz zamiast ułatwienia jest potęzne utrudnienie które zabiera czas i psuje nerwy . Jeżeli jeszcze w bankowości mobilnej zrobicie taki bajzel to nic tylko usiąść i gorzko zapłakać

 

Odpowiedz
0 Lajków
ivo
ivo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
9
23
03-11-2015
Wiadomość 10 z 24 (52 418 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy