Odpowiedz

Google chrome propozycja zapisywania hasła

[ Edytowane ]

Za każdym razem jak loguję się do banku google chrome pyta czy nie chcę zapisać hasło, jak ja mogę wyłączyć tą propozycje do strony INGu? Znalazłem w internecie tylko jak wyłączyć ogólnie to, ale potrzebuję tylko tu. 
Dziwne jest to w ogóle z racji bezpieczeństwa. Miałem konto w innym banku, i tam nie pytało o to.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
andreiprystupch
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
29-01-2019
Wiadomość 1 z 4 (3 808 wyświetleń)

Re: Google chrome hasło

Funkcja o której piszesz dotyczy bezpośrednio przeglądarki internetowej z której korzystasz. To ona oferuje takie rozwiązanie. My ze swojej strony sugerujemy z niego nie korzystać. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 758 wyświetleń)

Re: Google chrome hasło

[ Edytowane ]

Rozumiem, ale chodzi o to, że w innym banku to było domyślnie wyłączone podejrzewam ze względu na bezpieczeństwo i słusznie. Gdzieś na etapie front end budowy strony to można wyłączyć i czy nie było by dobrze to zrealizować w ingu?

Odpowiedz
0 Lajków
andreiprystupch
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
29-01-2019
Wiadomość 3 z 4 (3 686 wyświetleń)

Re: Google chrome hasło

Ze względu na bezpieczeństwo stosujemy logowanie za pomocą tylko wybranych znaków z hasła. Właśnie po to, by nie było możliwości jego zachowania i wykorzystania w przeglądarce. Jak wspomniał @ŁukaszW - jest to funkcja przeglądarki, nie naszej strony. Aby wyłączyć ją u siebie:

  1. Kliknij menu Chrome  w prawym górnym rogu przeglądarki
  2. Wybierz opcję Ustawienia
  3. Przejdź do sekcji Hasła
  4. Odznacz opcję Proponuj zapamiętywanie haseł internetowych znajdującą się na górze strony

Po wyłączeniu zapamiętywania haseł w przeglądarce ten komunikat nie powinien się pojawiać. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 4 z 4 (3 651 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy