Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

To nie są moje oczekiwanie lecz wytyczne banku przytoczone przez Panią a dotyczące bezpieczeństwa transakcji internetowych ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 11 z 13 (6 539 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Racja, August. A zwrot: "Przekazaliśmy Wasze uwagi i sugestie" oznacza tyle, że nic szybko się nie zmieni w tej materii i nie wiadomo, czy i kiedy się zmieni. Między wierszami widzę takie coś: serdecznie dziękujemy za wasze cenne uwagi, bardzo pomogą one usprawnić nasz doskonały system, wasze niezwykle cenne dla was uwagi przekazaliśmy dalej i mamy święty spokój, bo już nie wiemy, co z nimi się dzieje. Nie nasz pion...... Emotikon: Mrugający
Odpowiedz
0 Lajków
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 12 z 13 (6 416 wyświetleń)

Re: Re.: Gdzie aktualnie szukać możliwości zmiany limitów transakcyjnych ?

Tak, to prawda. Na połączenie z infolinią trzeba czekać całą dobę... Albo dłużej (nie sprawdzałem, zabrakło mi cierpliwości)

Odpowiedz
0 Lajków
Bulba
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
13-05-2019
Wiadomość 13 z 13 (4 555 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy