Odpowiedz

Finansometr - wyłączenie analizy

Mam pytanie dotyczące analizy moich wydatków pokazywanych na stronie głównej nowego ING online. Czy da się jakoś wyłączyć analizę wszystkich wydatków - zaznaczyć jakby grupowo opcję "nie analizuj" czy muszę to robić krok po kroku dla każdej płatności historycznej?

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 1 z 4 (5 533 wyświetleń)

Re.: Finansometr - wyłączenie analizy

Chciałbym aby ta funkcja była z możliwością wyłączenia na panelu głównym. Podobnie inne. Panel główny powinien być tak konfigurowalny jak pulpit na telefonie (smartfonie) Co chce zostawiam, co nie chce - wyłączam.

Nie każdy chce mieć ciągle przed oczyma BLIK. Nie każdy też potrzebuje budżetu na panelu głównym, jeśli wcale go to nie interesuje.

Mnie akurat BUDŻET interesuje ale......powinna być opcja wyboru.

viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 2 z 4 (5 518 wyświetleń)

Re.: Finansometr - wyłączenie analizy

[ Edytowane ]

@atmt Obecnie możesz wyłączyć z analizy każdą transakcję osobno. @viggen @atmt Zapisałam przesłane przez Was propozycje.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (5 465 wyświetleń)

Re.: Finansometr - wyłączenie analizy

Dziękuję za informację.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 434 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy