Bankowość internetowa

Odpowiedz

Re.: Dlaczego nowa wersja bankowości internetowej dyskryminuje normalnych użytkowników?

@SandraŚ dlaczego Bank udostępnia coś co jest niedokończonym bublem ????? ,jeśli nie ma wszystkich funkcjonalności to niech grupa ludzi to testuje i usprawnia a na produkcje wypuszcza się gotowy w pełni funkcjonalny system a nie jakąś karykature bankowości internetowej

Odpowiedz
0 Lajków
gandahara
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
13
28-11-2015
Wiadomość 11 z 16 (15 088 wyświetleń)

Re.: Dlaczego nowa wersja bankowości internetowej dyskryminuje normalnych użytkowników?

Już nie przesadzajmy, zawsze jest przycisk "Poprzednia wersja systemu", można się też na starą wersję bezpośrednio logować i z nową nie mieć do czynienia. Bardzo dobrze, że udostępniają tylko jak na razie nie widać, żeby brali pod uwagę sugestie dotyczące zmian i poprawek, przynajmniej z tego forum.

Odpowiedz
0 Lajków
atmt
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
146
77
27-11-2015
Wiadomość 12 z 16 (15 055 wyświetleń)

Re.: Dlaczego nowa wersja bankowości internetowej dyskryminuje normalnych użytkowników?

Wszystkie sugestie i pomysły przekazujemy do zespołu pracującego nad nowym systemem bankowości internetowej. Po przeanalizowaniu zasadności i w miarę możliwości zostaną one wdrożone.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 13 z 16 (15 000 wyświetleń)

Re.: Dlaczego nowa wersja bankowości internetowej dyskryminuje normalnych użytkowników?

Czy kliencj banku, krzystający ze swoich kont przez bankowośc internetową zostaną poinformowani o zakończeniu trwającej na nich wiwisekcji i jej efekcie przed końcem roku, z odpowiednim wyprzedzeniem? Tak, żeby mogli znaleźć sobie we właściwym czasie inny bank ?

Odpowiedz
0 Lajków
erty
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
8
18-11-2015
Wiadomość 14 z 16 (14 289 wyświetleń)

Re.: Dlaczego nowa wersja bankowości internetowej dyskryminuje normalnych użytkowników?


MirosławP pisze:

Wszystkie sugestie i pomysły przekazujemy do zespołu pracującego nad nowym systemem bankowości internetowej. Po przeanalizowaniu zasadności i w miarę możliwości zostaną one wdrożone.


W mirę możliwości czyich ?? Firmy wynajętej przez ING ? Zbytnio bym sobie nie obiecywał ...
Gdyby to była instytucja państwowa, niechybnie już by się takiej informatyzacji przyglądał prokurator ...

Odpowiedz
0 Lajków
august
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
76
15
31-03-2016
Wiadomość 15 z 16 (14 065 wyświetleń)

Re.: Dlaczego nowa wersja bankowości internetowej dyskryminuje normalnych użytkowników?

@erty Poinformujemy klientów w odpowiednim czasie jeżeli będziemy zamykać dotychczasową usługę internetową.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 16 z 16 (13 984 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy