Bankowość internetowa

Odpowiedz

Data początku (mojego) miesiąca dla usługi SMS powiadomienia

System (Bank) rozlicza transakcje kartowe od 29 bieżącego do 28 kolejnego miesiąca.

W zakresie analiz wydatków pozwala na ustawienie daty "początku" mojego miesiąca.

Proponowałbym więc zmianę w zakresie otrzymywanych SMSów z powiadomieniami o saldach.

W darmowym pakiecie klient ma 3 szt. darmowe. Niestety dochodzą one od pierwszego dnia miesiąca. Wpływy na konto otrzymuje ok. 30. Jeżeli miałbym powiadomienia od 29 to usługa SMS byłaby pożyteczna - informowałaby mnie o wpłynięciu wynagrodzenia.

Tymczasem pod koniec miesiąca sprawdzam co jakiś czas konto czy są środki, a po pierwszym SMS idą na marne informując mnie o transakcjach.

Nie jestem, i pewnie przypadek mój nie jest oddosobniony, zainteresowany ciągłym otrzymywaniem informacji. Chciałbym wiedzieć jednak (i jest to miła wiadomość) otrzymać SMS o wpłynięciu wypłaty.

Dobrym rozwiązaniem byłaby możliwość ustawienia własnej daty od do w zakresie usługi. Jeżeli nie, to dogodniejszy wydaje się zakres uwzględniany przez Państwa przy rozliczeniu transakcji bezgotówkowych/naliczaniu opłaty za kartę.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 3 (11 127 wyświetleń)

Re.: Data początku (mojego) miesiąca dla usługi SMS powiadomienia

W przypadku rachunku indywidualnego, okres rozliczeniowy dla Serwisu SMS również liczymy od 29. dnia miesiąca bieżącego do 28. dnia miesiąca kolejnego. Informacje wysyłamy dla pierwszych trzech rozliczonych transakcji na rachunku (uznanie lub obciążenie) powyżej kwoty 300 zł.

Twoją sugestię dotyczącą możliwości modyfikacji Pakietu Darmowego przekazałam do właściwej jednostki banku.

Obecnie zmiany możesz wprowadzać dla Pakietu Bezabonamentowego lub Pakietu Abonamentowego w zakresie:

  • uznania na rachunku,
  • obciążenia na rachunku,
  • niezrealizowane stałe zlecenia,
  • transakcji kartą wydanej do rachunku bieżącego.

Oznacza to, że możesz określić od jakiej kwoty mamy wysyłać powiadomienia. Możesz wybrać, aby wiadomości były wysyłane wyłącznie do uznania rachunku lub tylko dla obciążenia konta. Powiadomienia możemy wysyłać również dla transakcji wykonanej kartą z chwilą jej użycia.

Jeżeli korzystasz również z naszej aplikacji mobilnej możesz uruchomić powiadomienia PUSH.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 3 (11 061 wyświetleń)

Re.: Data początku (mojego) miesiąca dla usługi SMS powiadomienia

Dziękuje za odpowiedź. Muszę to zweryfikować Emotikon: Mrugający
Sprawdzę też powiadomienia PUSH.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (11 017 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy