Odpowiedz
Highlighted

Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Apple wraz ze swoimi nowymi systemami wprowadził świetne udogodnienie wstawiające kody SMS zatwierdzające transakcje bezpośrednio do formularza przeglądarki Safari. Dzięki temu nie musimy przepisywać kodu ręcznie. Jest to szczególne użyteczne kiedy pracujemy na tandemie Mac+iPhone. 

Niestety kody z ING nie są poprawnie rozpoznawane przez co udogodnienie działa nieprawidłowo. Domyślam się, że problem wynika z tego, że w wiadomości z ING kod z SMS nie jest oddzielony od pozostałych treści spacjami. Powodem może być też nr rachunku oddzielony od pozostałej treści spacjami i podawany przed kodem. Prośba o potestowanie i poprawienie szablonu treści z kodem SMS.

Użytkownicy komputerów Mac liczą na Was.

Odpowiedz
0 Lajków
mszymans
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
3
0
29-01-2019
Wiadomość 1 z 3 (188 wyświetleń)

Re: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Dziękujemy za sugestie, przekazałem je do odpowiedniego zespołu, który sprawdzi poprawność uzupełniania się tych kodów. Jeśli ecosystem Apple'a daje takie możliwości, to masz rację wygodnie by było z nich korzystać.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
PatrycjuszJ
Moderator
Moderator icon
17
5
26-11-2018
Wiadomość 2 z 3 (149 wyświetleń)

Re.: Autouzupełnianie kodu z SMS w Safari

Wprowadzanie kodów z sms w przeglądarce Safari w bankowości elektronicznej ING działa znakomicie od samego wprowadzenia tej opcji przez Apple Emotikon: Mrugający

Jeśli moja odpowiedz jest dla Ciebie pomocna proszę o Like jako motywację do działania Emotikon: Bardzo szczęśliwy Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
K_S
K_S
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
29
2
11-09-2018
Wiadomość 3 z 3 (7 wyświetleń)
Najbardziej pomocni użytkownicy