Odpowiedz

Autoryzacja przelewow

Witam, mam takie pytanie. Od czego zalezy to czy przy wysylaniu przelewu bedzie potrzebny kod autoryzacyjny czy jednak nie. Myslalem, ze zalezy to od kwoty przelewu lecz jednak nie - zdarzaly sie sytuacje kiedy przy przelewie na kwote 20zl wymagany byl kod a przy kwocie 250zl juz nie. Przelewy wysylane sa do tego samego odbiorcy.

Odpowiedz
0 Lajków
konmat1074
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
10-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 981 wyświetleń)

Re: Autoryzacja przelewow

konmat1074 O tym, czy dana transakcja wymaga potwierdzenia kodem SMS decydujemy losowo. Ze względu na bezpieczeństwo transakcji, które realizujemy pełny algorytm, według którego decydujemy czy dana dyspozycja wymaga autoryzacji, jest poufny. Z reguły nie wymagamy dodatkowego potwierdzenia, gdy dodasz osobę do swojego zaufanego odbiorcy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (5 932 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy