Odpowiedz

Autoryzacja przelewów do US i ZUS

Dzień dobry,

chciałabym się dowiedzieć, w jaki sposób można potwierdzać bankowe przelewy do US i ZUS. W poniższej instrukcji (str. 31-40), odnoszącej się do starszej wersji systemu bankowości internetowej ING, przeczytałam, że na samym końcu się takie przelewy podpisuje ("Przelew jest gotowy do podpisu w sekcji Podpisywanie".). Moje pytanie brzmi: czy nadal trzeba podpisywać tego typu dyspozycje podpisem elektronicznym/kwalifikowanym lub Profilem Zaufanym ePUAP? Czy nie można ich autoryzować telefonicznie lub kodem SMS?

Pozdrawiam.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 3 (11 186 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja przelewów do US i ZUS

To jakaś archaiczna instrukcja, która jest nieaktualna i nieprzydatna. Ona nie jest ci do niczego potrzebna Emotikon: Szczęśliwy Przelew do US czy ZUS nie wymaga żadnej autoryzacji podpisem elektronicznym czy Profilem Zaufanym. Czasami algorytm banku może zażądać potwierdzenia przelewu kodem SMS - tak jak w zwykłych przelewach. Zazwyczaj klikasz potwierdź i przelew pójdzie bez żadnej autoryzacji SMS-owej. Proponowałbym zapoznać się z wersją demonstracyjną Moje ING: https://login.ingbank.pl/mojeing/demo/#home
Mitchris
Zaprawiony analityk II
Zaprawiony analityk II icon
160
73
05-11-2015
Wiadomość 2 z 3 (11 144 wyświetleń)

Re.: Autoryzacja przelewów do US i ZUS

Bardzo dziękuję za pomoc Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (11 114 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy