Odpowiedz

Wyszukiwarka w Moje ING

Znowu pytanie czy tylko ja mam taką przypadłość:

Mam na myśli błąd/usterkę wyszukuwarki, tzn. jak czegoś szukam to co 2 litery podwaja mi cały wyraz i pisze obok jeszcze raz.

Powstaje np. takie coś : PayPayu

Mogą się też tworzyć znacznie dłuższe zlepki jeśli szukam osoby z imienia i nazwiska.

Czy problem jest tylko u mnie czy może nie?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 3 (3 606 wyświetleń)

Re: Wyszukiwarka w Moje ING

Sprawdziłem, że zarówno wyszukiwarka w historii jak również ta widoczna podczas wykonywania przelewu działają poprawnie. Jeżeli w Twoim przypadku jest inaczej to spróbuj proszę w pierwszej kolejności wyczyścić dane swojej przeglądarki internetowej wraz z plikami cookies i sprawdź czy to coś zmieni. Jeżeli nie zauważysz efektu to proszę napisz do nas przez Moje ING i wstaw tam zrzut ekranu z błędem, który masz na myśli. Dzięki temu nasi analitycy będą to mogli dla Ciebie wyjaśnić. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (3 494 wyświetleń)

Re: Wyszukiwarka w Moje ING

Skontaktowałem się z wami przez moje ING.

Dla nakreślenia sytuacji problem w załączniku...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 3 (3 491 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy