Odpowiedz

Export wyciągów bankowych format MT940

Istnieje kilka szablonów exportu danych z konta.

Interesuje mnie wyciąg MT940.

Mimo możliwości zdefiniowania dowolnego filtra z zakresem interesujących mnie dat plik wynikowy jest ten sam, lub pusty.

Czy istnieje możliwość automatycznego pobierania wyciągów?.

Czy mogę wygenerować wyciąg za interesujący mnie okres i jak to zdefiniować?.

Na ten moment generuje się tylko wyciąg miesięczny. Co uniemożliwia import bieżący wyciągów do innych systemów. Trzeba czekać cały miesiąc.

Opcje definiowania filtrów są bezużyteczne, nie działają.

 

Odpowiedz
0 Lajków
MKT
MKT
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
13-03-2019
Wiadomość 1 z 4 (18 662 wyświetleń)

Re: Export wyciągów bankowych format MT940

@MKT W opisanej sytuacji masz jedną nieścisłość. Wyciąg jest dokumentem bankowym generowanym w ściśle określonych okresach. Standardowy okres to miesięczny. W oddziale banku możesz zmienić go na okres dzienny. Filtry powodują przeszukanie historii zgodnie z założeniami. Po wybraniu okresu, jest to historia transakcji, a nie wyciąg bankowy. Wyciągu nie możesz pobrać w innym trybie niż wskazany, po zakończeniu okresu wyciągu.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 4 (18 647 wyświetleń)

Re.: Export wyciągów bankowych format MT940

A dlaczego by nie skonwertować historii operacji z pliku CSV do formatu MT940 ?
W google widzę wiele takich konwerterów online:
CSV MT940 converter
Odpowiedz
0 Lajków
JoannaLBN
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
2
04-01-2019
Wiadomość 3 z 4 (18 128 wyświetleń)

Re: Re.: Export wyciągów bankowych format MT940

Dzięki za sugestię, przekażę ją dalej.

Odpowiedz
0 Lajków
MiłoszB
Były moderator
Były moderator icon
13
2
01-04-2019
Wiadomość 4 z 4 (18 112 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy