Odpowiedz

Re: [iOS] Powiadomienia push

Potwierdzam, dzisiaj jest ok.

Odpowiedz
0 Lajków
Janocha
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-04-2018
Wiadomość 61 z 66 (10 845 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Otrzymałem odpowiedź od pracownika banku że brak powiadomień dźwiękowych to jest ich celowe działanie ponieważ wielu klientom to przeszkadzało. Dla mnie odpowiedź jest całkowicie pozbawiona sensu ponieważ każdy użytkownik w ustawieniach telefonu może sam zadecydować czy chcę powiadomienia dźwiękowe przy zablokowanym ekranie. Najdziwniejsze jest to że w aplikacji na androida powiadomienia dźwiękowe przy zablokowanym ekranie są aktywne.

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejB
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
24-06-2018
Wiadomość 62 z 66 (10 619 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

MaciejB Analizujemy cały czas komunikację pushową dla systemu iOS pod kątem dźwięków i wibracji. Dziękuję za Twoje uwagi. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 63 z 66 (10 345 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Dzień dobry, podaje rozwiązanie problemu:

1. Ustawienia ING - Wejdź w aplikacje mobilna ing -> dane i ustawienia -> aplikacja mobilna -> powiadomienia na telefon (push) -> zmień -> ustaw wszystkie na aktywne
2. Ustawienia iPhone - wejdź w ustawienia -> powiadomienia -> moje ing -> wybierz swoje ustawienia

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Borysbo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-08-2019
Wiadomość 64 z 66 (6 672 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Witam,

 

Od dłuższego czasu mam problem z notyfikacjami push w iOS, wszystkie powiadomienia mam włączone a dostaje tylko powiadomienia z konta oszczędnościowego, od bardzo długiego czasu nie dostałem żadnego pusha odnośnie transakcji na koncie DIRECT.

 

Czy istnieje jakieś rozwiązanie tego problemu? Reinstall aplikacji nic nie dał niestety.

Odpowiedz
0 Lajków
Koscian9
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-08-2019
Wiadomość 65 z 66 (6 541 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Cześć, pisałem wyżej:
1. Ustawienia ING - Wejdź w aplikacje mobilna ing -> dane i ustawienia -> aplikacja mobilna -> powiadomienia na telefon (push) -> zmień -> ustaw wszystkie na aktywne (ptaszek)

Wrzuć skrina (oczywiście zamaż numer rachunku)
Odpowiedz
0 Lajków
Borysbo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
22-08-2019
Wiadomość 66 z 66 (6 532 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy