Odpowiedz

Re: [iOS] Powiadomienia push

Problem został zgłoszony ale z strony pracowników banku totalny brak za angażowania w rozwiązanie sprawy. Na moją wiadomość otrzymałem odpowiedź że wina leży po stronie producenta systemu iOS . Po odpowiedzi że z wszystkich innych aplikacji powiadomienia są prawidłowe kontakt się urwał.

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejB
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
24-06-2018
Wiadomość 51 z 66 (11 022 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Zapewniam Cię, że nie olaliśmy sprawy. Cały czas analizujemy Twoje zgłoszenie. Jak tylko będziemy mieć konkretne informacje w tym temacie to wrócimy z odpowiedzią. Dodatkowo prosimy, zaktualizuj naszą aplikację do najnowszej wersji 2.8.0. Jeśli to rozwiąże problem - daj znać.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 52 z 66 (11 019 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Mam zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji i problem nadal występuje.

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejB
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
24-06-2018
Wiadomość 53 z 66 (11 013 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Prosimy o usunięcie aplikacji i ponowne pobranie i jej instalację. Jeżeli to nie rozwiąże kłopotu, prosimy o kontakt z nami przez telefon lub wiadomość w Moje ING. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 54 z 66 (10 980 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@AgnieszkaBin @MaciejB w mojej ocenie to jest błędnie napisana aplikacja i stąd wynika to zachowanie, które u mnie też się pojawia. Aplikacja po prostu wysyła "głuche" powiadomienia, kiedy telefon jest zablokowany (nie ma dźwięku, nie ma wibracji, ale podświetla ekran blokady). Natomiast kiedy telefon mamy odblokowany to powiadomienia są zarówno z wibracją jak i dźwiękiem. To już co najmniej rok albo i dłużej tak działa, więc to nie jest kwestia żadnych ustawień po stronie użytkownika ani wersji systemu iOS - po prostu coś jest niedopracowane w aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 55 z 66 (10 941 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@AgnieszkaBin

Problem zgłoszony na infolinii , teraz pozostaje czekanie na odpowiedź.

Odpowiedz
0 Lajków
MaciejB
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
24-06-2018
Wiadomość 56 z 66 (10 922 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@WojtSkarzynski Prześlij do nas zgłoszenie przez wiadomość z Mojego ING lub zadzwoń na naszą infolinię 32 357 00 69. Przyjmiemy odpowiednie zgłoszenie w tej sprawie i prześlemy je do odpowiedniej jednostki naszego banku.

@MaciejB Dziękuję za zgłoszenie. Sprawdzimy to.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 57 z 66 (10 879 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

@MateuszF po co mam cokolwiek zgłaszać, skoro zjawisko jest znane od przynajmniej kilku miesięcy i u wielu użytkowników? Szkoda mi czasu na to.

Ogólnie zrozumiałbym takie działanie, gdyby było odwrotne - tj. mamy odblokowany telefon, jesteśmy w aplikacji banku, wtedy mamy "nieme" powiadomienie a przy zablokowanym telefonie mamy i dźwięk i wibrację. Niestety jest na odwrót, ale co zrobić, skoro najwyraźniej tak miało być albo nie chcecie sami tego dokładnie przetestować i zmienić.

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 58 z 66 (10 827 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Cześć,

Po aktualizacji do Androida do Oreo (być może zbieg okoliczności) u mnie również nie działają powiadomienia.

Sprawdziłem ustawienia oszczędzania baterii, aplikacja jest w listach wyjątków, ma włączony dostęp do powiadomień. Przeinstalowałem aplikację i aktywowałem ją ponownie. Niestety nie ma powiadomień.

Odpowiedz
0 Lajków
Janocha
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
13-04-2018
Wiadomość 59 z 66 (10 823 wyświetleń)

Re: [iOS] Powiadomienia push

Występowały chwilowe spowolnienia z powiadomieniami push. Przychodziły z opóźnieniem. Dzisiaj pushe działają poprawnie. Sprawdź proszę, czy dochodzą już do Ciebie te powiadomienia.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 60 z 66 (10 740 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy