Odpowiedz

aplikacja została zatrzymana

Dzien dobry mam problem z aplikacja moje ing, gdyz podczas uruchamiania wyskakuje komunikat ze "niestety aplikacja została zatrzymana".

Prosze o pomoc mam wersje 2.1.1 telefon ASUS zenfone 5 i juz robiłem reinstalacje aplikacji.

Odpowiedz
0 Lajków
hałaskamil
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
23-03-2017
Wiadomość 1 z 2 (4 915 wyświetleń)

Re.: aplikacja została zatrzymana

Zdajemy sobie sprawę z tego, że część naszych klientów ma problem z aplikacją mobilną na telefonach z serii ZenFone. Ostatnia aktualizacja wyprowadziła część błędów natomiast okazuje się, ze niektórzy użytkownicy pracujący na telefonach z procesorem x86 nadal napotykają problemy. Oczywiście je naprawimy. Potrzebujemy na to więcej czasu. Niebawem udostepnimy kolejną aktualizację, która przywróci poprawne działanie naszej apki. Do tego czasu proponujemy logować się do pełnej wersji bankowści, która działa w technologii RWD i dopasowuje się do ekranu użytkownika. Prosimy o cierpliwość.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 906 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy