Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

Gdzie w nowej aplikacji mobilnej znajdę możliwość generowania czeku BLIK. Bardzo ta funkcja mi potrzebana zwłaszcza jak wysyłam dziecku kasę, kóre nie ma konta w banku i przelew na telefon BLIKIem nie wypełnia tej luki.

Dzięki

Odpowiedz
0 Lajków
emaj
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-04-2017
Wiadomość 1 z 8 (47 718 wyświetleń)

Re.: Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

Usługa czeków Blik niestety nie będzie wdrożona w platformie Moje ING.

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 8 (47 605 wyświetleń)

Re.: Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

Witam serdecznie

 Czy należy rozumieć, iż czeki blik faktycznie nie będą dostępne w nowej aplikacji?

Odpowiedz
0 Lajków
czterykółka
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
14-06-2017
Wiadomość 3 z 8 (46 581 wyświetleń)

Re.: Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

Potwierdzamy, czeki BLIK nie będą dostępne w nowej aplikacji.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 8 (46 519 wyświetleń)

Re.: Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

[ Edytowane ]

BEZNADZIEJNA JEST TA NOWA APLIKACJA WIESZA SE IJEST DWA RAZY WOLNIEJSZA OD POPRZEDNIEJ KTORA BYLA PROSTSZA I BARDZIEJ INTUICYJNA napchaliscie do niej jakis nikomu niepotrzebnych tabelek i wykresow kto to sprawdza w ogole i po co to komu jak ktos jest ogarniey to chyba wie i widzi na koncie ile ma pieniedzy i na co je wydaje... Jednym slowem dzieki ze z***aliscie taka za***ista apke na rzecz nic nie wartego kombajnu do wszystkiego czyli do niczego zapoomnieliscie jeszcze o tym zeby umiescic w niej odtwarzacz muzyki i radio z reklamami waszego banku.... To moje subiektywne zdanie na ten temat ale podejrzewam ze wiele osob sie ze mna zgodzi ze poprzednia wersja byla milion razy lepsza od obecnej. W prostocie jet najwieksza sila moi drodzy developerzy powinniscie to wiedziec

Odpowiedz
0 Lajków
maro
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-05-2018
Wiadomość 5 z 8 (39 957 wyświetleń)

Re: Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

Przykro nam, że masz takie zdanie na temat Mojego ING. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasz system spełniał oczekiwania wszystkich klientów. Szanujemy Twoja opinię i przekazaliśmy ją do działu, który zajmuje się naszą aplikacją. 

 

Jeśli masz jakikolwiek kłopot z działaniem aplikacji skontaktuj się z nami, postaramy się Ci pomóc. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 6 z 8 (39 844 wyświetleń)

Re.: Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

maro
Nie znam poprzedniej wersji, jednak w porównaniu do PKO bp który przez dziesięciolecia nie wprowadza żadnych zmian ( dobrze, że mają blika, jest jakiś postęp) ING stara się coś poprawić, wdrożyć coś nowego, liczą się chęci ;-)

PKO trochę zaczyna się uważać za lidera rynku, ale nie tędy droga, to że ktoś ma więcej klientów ( nie znam dokładnych liczb, spekuluję) nie usprawiedliwia tego, że są zacofani i mają jak dla mnie wolny system.

Dobrze koniec hate, ING też nie jest najlepszy, nie ma banku idealnego zwłaszcza, że nam Polakom zawsze czegoś brakuje, to opłaty za wysokie, to bankomatów mało itd. Jak Ci się nie podoba to zmień bank i zobacz czy tam będzie lepiej...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 7 z 8 (39 824 wyświetleń)

Re.: Utwórz czek BLIK'a w nowej aplikacji mobilnej

Racja poprzednia aplikacja 100 % lepsza nowa strasznie zagmatwana wolna i beznadziejna. Pewnosc dzialania szybkosc i prostota to podstawa duzy minus za brak czekow blik ta aplikacja ma byc przydatna a jak chcecie bajery to na facebooka
Odpowiedz
0 Lajków
Kobza
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-09-2018
Wiadomość 8 z 8 (36 766 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy