Odpowiedz

[Sugestia] Wolne środki

Dzień dobry.
Nie znalazłem kanału do zgłaszania sugestii usprawnień w ofercie banku, dlatego pozwolę sobie na zamieszczenie jej poniżej.

Potrzeba

Jako klient indywidualny potrzebuję wiedzieć jaką ilość wolnych środków (=saldo-blokady-przyszłe płatności) posiadam na rachunku ROR, aby móc efektywnie planować przyszłe wydatki i mieć lepsze zrozumienie puli środków, które mam do dyspozycji.

 

Propozycja rozwiązania
a) Modyfikacja logiki "Saldo dostępne" aby poza blokadami płatności kartą, uwzględniała również przyszłe płatności (wpłaty na cele, zlecenia stałe, predykcje subskrypcji itp.)

b) Dodanie możliwości wyboru przez użytkownika rodzaju wyświetlanych informacji przy rachunku ROR: np. wybór pomiędzy "Saldo dostępne", a "Wolne środki."

 

Pozdrawiam,
Krzysztof 

Odpowiedz
0 Lajków
KrzysztofCC
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
06-06-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 457 wyświetleń)

Re: [Sugestia] Wolne środki

Dziękujemy za sugestię. Przekazałam ją do odpowiedniego zespołu. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (1 410 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wniosek o Wakacje kredytowe

Witam,

 

Niedawno krążyła informacja mówiąca o tym, że od 1 maja będzie można składać wnioski o wakacje kredytowe. Czy można już to robić, bo nie mogę znaleźć żadnej tego typu zakładki w aplikacji mobil

...

04-05-2024
Revolut

Witam!
Niedawno złożyłem wniosek o kredyt hipoteczny, który został odrzucony, ponieważ moja pensja trafia do Revolut. Doradca powiedział, że to jakieś wewnętrzne regulacje. Czy to prawda? A jeśli tak, ...

02-05-2024
Re: Wakacje kredytowe

Czekamy na podpisanie ustawy o tzw. "wakacjach kredytowych" przez Prezydenta. Dopiero kiedy będzie ona zatwierdzona i dostaniemy wytyczne, będziemy mogli odpowiadać na takie pytania. 

02-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy