Odpowiedz

Skrót do BLIK

Spoiler
Cześć wszystkim Emotikon: Szczęśliwy mam pytanie - da się jakoś skrócić drogę do uzyskania kodu BLIK? Jak dodać go do głównego ekranu np. zamiast "dodaj paragon"?
Odpowiedz
0 Lajków
matt_ing
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-04-2019
Wiadomość 1 z 19 (19 651 wyświetleń)

Re.: Skrót do BLIK

Nie zauważyłem możliwości "dodaj skrót" na ekranie głównym Emotikon: Szczęśliwy problem rozwiązany.

Odpowiedz
0 Lajków
matt_ing
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
24-04-2019
Wiadomość 2 z 19 (19 648 wyświetleń)

Re: Re.: Skrót do BLIK

Cieszę się, że tak szybko znalazłeś rozwiązanie Emotikon: Mrugający 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 3 z 19 (19 647 wyświetleń)

Jak korzystać z Blika?

Jakie transakcje moge zrobić Blikiem?

Czy mogę zrobić zwykły przelew Blikiem?

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 4 z 19 (19 132 wyświetleń)

BLIK to forma płatności kodami, które generujesz w swojej aplikacji mobilnej jednym kliknięciem. Kodami BLIK możesz:
- płacić w sklepach stacjonarnych i internetowych
- wypłacać gotówkę z bankomatów z logo BLIK
- wpłacać pieniądze do wpłatomatów ING i Planet Cash. 
Możesz zlecać również przelewy na telefon BLIK codziennie, 24 godziny na dobę. Jeżeli odbiorca podał numer telefonu do odbioru przelewów BLIK, otrzyma pieniądze od razu. Wystarczy, że klikniesz "Wykonaj transakcję" i "Przelew na telefon BLIK". Wyraź zgodę na udostępnienie aplikacji Moje ING mobile Twojej książki telefonicznej, a dzięki temu zobaczysz, do kogo przelew zostanie zrealizowany natychmiastowo (w sytuacji, gdy nie wyrazisz zgody, będziesz musiał wpisać numer telefonu ręcznie w aplikacji). Wybierz z kontaktów odbiorcę przelewu i wypełnij formularz. Maksymalna kwota przelewu na telefon to 500 zł dziennie. Jednorazowo możesz przelać 200 z Emotikon: Szczęśliwy


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 5 z 19 (19 103 wyświetleń)

Co do skrótu, to fajny byłby widget z blikiem, tak żeby można było szybko go odpalić..

Odpowiedz
0 Lajków
Martina
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
14
0
15-11-2016
Wiadomość 6 z 19 (18 623 wyświetleń)

Re: Blik

[ Edytowane ]

Możesz dodać skrót do kodów BLIK na ekranie głównym. Wystarczy, że przytrzymasz ikonę naszej aplikacji, następnie przeciągniesz skrót BLIK na wybrany przez siebie ekran w telefonie. Jeśli jednak nasza aplikacja skrótów nie pokazuje i nie pozwala na przeciągniecie go na ekran główny to oznacza, że na danym urządzeniu skrótów wyciągnąć się nie da. Niestety na to wpływu nie mamy. Klienci mają różne nakładki na systemy, a każda daje różne możliwości. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 7 z 19 (18 552 wyświetleń)

BLIK- jak wyłączyć wibracje przy zatwierdzaniu transakcji?

Cześć,

 

nieziemsko mnie to irytuje. Jw - jak wyłączyć wibracje w aplikacji mobilnej?

Chodzi mi o moment, gdy po wpisaniu kodu na jakiejś stronie www należy wpisać pin do aplikacji.

 

Odpowiedz
0 Lajków
pomarańcza
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
7
15-06-2018
Wiadomość 8 z 19 (17 864 wyświetleń)

Re: BLIK- jak wyłączyć wibracje przy zatwierdzaniu transakcji?

Cześć, 

 

w aplikacji nie ma możliwości zmiany sposobu powiadamiania o konieczności wpisania kodu, by potwierdzić transakcje BLIK. Wynika to z tego, że po wprowadzeniu kodu BLIK podczas płatności wysyłamy powiadomienie push, które informuje o konieczności wpisania PIN. To właśnie to powiadomienie generuje wibrację. Jeśli nie chcesz, aby powiadomienia push wibrowały - wyłącz tę funkcję w swoim telefonie, jeśli jest dostępna. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 9 z 19 (17 764 wyświetleń)

Problem z płatnością BLIK

Dzień dobry, pojawił się pewien problem z płatnością blik, gdy chce zapłacić za cokolwiek aplikacja nie pozwala mi potwierdzić transakcji pinem. Zawsze podczas płatności automatycznie włączała mi się aplikacja i prosiła o Pin w celu potwierdzenia transakcji . Teraz telefon wibruje ale w aplikacja nie wyświetla mi funkcji potwierdzenia. Pozdrawiam .
BartoszJanus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
03-11-2019
Wiadomość 10 z 19 (16 439 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy