Odpowiedz

Skanowanie kodów kreskowych

Kilka razy pojawia się temat skanowania kodów QR. Zdecydowanie brakuje tego w aplikacji ING.
Ja chciałbym wspomnieć o funkcjonalności, która dałaby pewna przewagę waszej aplikacji mobilnej nad innymi bankami. Mianowicie "zeskanuj kod keskowy i zapłać". Nie widziałem czegoś takiego w zadnej aplikacji bankowej, jest natomiast w skycash.
Odpowiedz
0 Lajków
loginus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
08-07-2018
Wiadomość 1 z 4 (9 980 wyświetleń)

Re: Skanowanie kodów kreskowych

Analizujemy możliwość wprowadzenia kodów QR. Być może pojawi się w naszej aplikacji w przyszłości. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (9 913 wyświetleń)

Re: Skanowanie kodów kreskowych

Dziękuję za odpowiedź, wiem, że analizujecie kody QR. Taka informacja pojawia się w kilku wątkach, o czym wspomniałem.
Pytałem o zwykłe kody kreskowe, jednowymiarowe, które obecnie częściej jeszcze widzę na fakturach czy innych płatnościach niż kody qr. Rozumiem, że dodanie ich obsługi nie jest brane pod uwagę?
Odpowiedz
0 Lajków
loginus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
8
0
08-07-2018
Wiadomość 3 z 4 (9 856 wyświetleń)

Re: Skanowanie kodów kreskowych

Obecnie nie planujemy dodania takiej funkcji jednak stale rozwijamy naszą aplikację. O wszelkich zmianach informujemy na bieżąco Emotikon: Szczęśliwy Dziękujemy za Twoją sugestię.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
421
93
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (9 824 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy