Odpowiedz

Saldo przed zalogowaniem - kwota

[ Edytowane ]

Czy istnieje możliwość wyświetlenia salda kwotowo (a nie w %) przed zalogowaniem do aplikacji? Ew. zdefiniowanie innej kwoty, która będzie odpowiadać wartości "100%"?

Szukam tego w ustawieniach aplikacji, ale nigdzie nie widzę...

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
tkk
tkk
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
04-01-2019
Wiadomość 1 z 6 (24 638 wyświetleń)

Re: Saldo przed zalogowaniem - kwota

Możesz edytować ustawienia bąbli widocznych przed zalogowaniem do aplikacji. Wystarczy, że przytrzymasz palec na danym bąblu Emotikon: Szczęśliwy Możesz wtedy zmienić sposób prezentacji środków - z procentów na kwotę, jak również ustawić sumę, która będzie odpowiadała wartości 100%.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 6 (24 605 wyświetleń)

Propozycja: Więcej skrótów w widoku przed logowaniem

Do pełni tego widoku i istniejących skrótów, brakuje jeszcze podglądu stanu wybranych celów. Wystarczy takie samo zachowanie jak w przypadku podglądu stanu konta, czyli albo procentowe albo kwotowe Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
username
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
13-05-2019
Wiadomość 3 z 6 (23 876 wyświetleń)

Re: Propozycja: Więcej skrótów w widoku przed logowaniem

Dziękuję za sugestię. Przekazałam ją do zespołu, który odpowiada za aplikację mobilną. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (23 868 wyświetleń)

Edycja skrótów

Witam, w aplikacji mobilnej po widnieje 6 skrótów ktore dodałem. Chciałbym je edytowac / usunąć i dodać inne ale nie moge.

Gdy wchodze w zakladke Dodaj skrót (+) to mam ekran logowania, po zalogowaniu otrzymuje wiadomosc "Dodales juz maksymalna liczbe skrótów. Usun skrót, aby dodac kolejny i pokawia sie link Przejdz do skrótów - gdy klikne odsyła mnie do ekranu głownego i nic sie nie dzieje... grrr...

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kronos
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-05-2019
Wiadomość 5 z 6 (23 915 wyświetleń)

Re: Edycja skrótów

Żeby usunąć skrót, przytrzymaj dłużej jego ikonę. W prawym dolnym rogu pojawią Ci się opcje "Edytuj" i "Usuń".


***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
DawidSz
Były moderator
Były moderator icon
225
47
26-11-2018
Wiadomość 6 z 6 (23 903 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy