Odpowiedz

Problem z powiadomieniami android 6.0

Witam posiadam dwa urządzenia z androidem jedno  posiada wersje 5.1.1 na którym powiadomienia push działają prawidłowo na drugim jest wersja 6.0 na którym zainstalowałem wczoraj aplikację moje ing, ale brak jest powiadomień.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Lasszlo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
07-05-2017
Wiadomość 1 z 6 (7 739 wyświetleń)

Re.: Problem z powiadomieniami android 6.0

Czy masz włączone w tym urządzeniu jakieś ustawienia, które mogą wpływać na brak powiadomień, np. oszczędzanie baterii?





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 6 (7 684 wyświetleń)

Re.: Problem z powiadomieniami android 6.0

Pokombinuję z planami oszczędzania energii i dam znać czy się udało.

Lasszlo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
07-05-2017
Wiadomość 3 z 6 (7 662 wyświetleń)

Re.: Problem z powiadomieniami android 6.0

Niestety cały czas nieprzychodzą powiadomienia nawet przy wyłączeniu oszczędzania energii. Testowałem Push Notification Tester z Google Play i powiadoienia schodzą bez problemu. Włączę sobie narazie powiadomienia sms i poczekam na jakąś aktualizację.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Lasszlo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
07-05-2017
Wiadomość 4 z 6 (7 554 wyświetleń)

Re.: Problem z powiadomieniami android 6.0

Napisz do nas wiadomość w swojej aplikacji lub przez bankowość internetową, sprawdzimy czy u nas powiadomienia push są wysyłane prawidłowo.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 5 z 6 (7 468 wyświetleń)

Re.: Problem z powiadomieniami android 6.0

[ Edytowane ]

Dzisiaj powiadomienia zaczęły działać bez żadnej ingerencji w ustawienia telefonu. Usunąłem wcześniejsze urządzenie które było zaufane do obsługi aplikacji 2 dni temu, może to było problemem.

Odpowiedz
0 Lajków
Lasszlo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
1
07-05-2017
Wiadomość 6 z 6 (7 451 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy