Odpowiedz

Problem z aplikacją mobilna

[ Edytowane ]

Pisałem już o tym na Google play aczkolwiek dostałem w zwrocie żeby skontaktować się przez aplikację na którą jak napisałem nie mogę się zalogować gdyż większość prób włączenia aplikacji kończy się Ladowanie interfejsu, nie pojawia się poza górnym oraz dolnym paskiem na którym jest brak przycisku zaloguj potrafi trwać to bardzo długo, czyszczenie pamięci podręcznej, wyłączenie aplikacji w tle nic nie zmienia

Odpowiedz
0 Lajków
Bpzeq
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 0
Wpisy: 2
Wiadomość 1 z 4 (302 wyświetleń)

Re: Problem z aplikacją mobilna

Przepraszamy Cię za kłopoty związane z korzystaniem z aplikacji Moje ING. Prosimy, sprawdź czy problem z ładowaniem danych pojawia się podczas połączenia z internetem przez pakiet danych czy przy włączonym wi-fi? Dodatkowo prosimy spróbuj przeinstalować naszą aplikację. Daj znać czy to pomogło.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
Lajki: 23
Wpisy: 105
Wiadomość 2 z 4 (234 wyświetleń)

Głównie przy korzystaniu z LTE sieci Orange,chociaz i na Wi-Fi(Także sieć Orange) sie zdarza,zanim zacząłem czyscic pamiec podręczną przeinstalowywałem aplikacje,za każdorazowym wystąpieniem błędu aczkolwiek czyszcząc pamieć podręczną jest chwile szybciej
Odpowiedz
0 Lajków
Bpzeq
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
Lajki: 0
Wpisy: 2
Wiadomość 3 z 4 (125 wyświetleń)

Jeśli takie sytuacje często Ci się zdarzają, napisz do nas w Moim ING (wiadomość, czat) lub zadzwoń na naszą całodobową infolinię +48 32 357 00 69. Przekażemy Twoje zgłoszenie do serwisu technicznego.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.

Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
Lajki: 12
Wpisy: 54
Wiadomość 4 z 4 (58 wyświetleń)