Odpowiedz

Powiadomienia PUSH dla wiadomości

Byłoby fajnie, gdyby w aplikacji można było otrzymywać powiadomienia PUSH dla wiadomości wysyłanych w systemie Moje ING. Dodatkowo przyjemną opcją byłoby wybranie, dla jakiej kategorii wiadomości takie powiadomienia otrzymywać:
- komunikaty techniczne (prace na serwerach, brak dostępu do bankowości w najbliższym czasie, etc)
- zmiany prawne (regulamin, cennik, etc)
- informacje dodatkowe (nowości, oferty, itp).

Gdyż aktualnie ja (i pewnie wiele innych osób) nie śledzę bloga ING i o planowanych pracach dowiaduję się w zasadzie już w trakcie ich trwania, gdy potrzebuję mieć dostęp do konta (takie szczęście).

Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 1 z 3 (10 241 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia PUSH dla wiadomości

@Tymcio

dziękujemy za propozycje Emotikon: Szczęśliwy pracujemy nad modyfikacją powiadomień PUSH i na pewno weźmiemy pod uwagę głos naszych klientow.

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 2 z 3 (10 212 wyświetleń)

Re.: Powiadomienia PUSH dla wiadomości

Super ;] To czekam na dalsze informacje na temat postępów prac Emotikon: Bardzo szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 3 z 3 (10 209 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Błąd przy zakładaniu celu oszczędnościowego

Przy próbie założenia celu oszczędnościowego, po potwierdzeniu danych, pojawia się komunikat Błąd wczytywania danych Spróbuj ponownie później. Taka sytuacja ma miejsce od dłuższego czasu, zarówno w ba

...

20-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Sytuacja się zmienia, dlatego odgrzebię temat. Jak to wygląda w kwietniu 2024? Na pewno są tutaj osoby, które korzystają.

 

Mam konto na Revolucie w złotówkach i doładowuję je:

- z karty ING (podejrzewam

...

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy