Odpowiedz

PRZEGINACIE!!!!

3 grudnia 8rano ing makler miał już działać, jest 8,57 nic nie działa. Przez stronę również, nie widać w ogóle zakładki.
Powaliło Was?
Apollo_440
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
3
30-11-2020
Wiadomość 1 z 4 (5 352 wyświetleń)

Re.: PRZEGINACIE!!!!

Przeginają, który to już raz w tym tygodniu. Masakra- a co chwilę podnoszą opłaty za prowadzenie kont- Skandal

Odpowiedz
0 Lajków
Krismis
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
2
03-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (5 309 wyświetleń)

Re: PRZEGINACIE!!!!

@Apollo_440 Robimy co w naszej mocy, aby przywrócić dostęp do usługi Makler. Przepraszamy za te utrudnienia. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (5 010 wyświetleń)

Re: PRZEGINACIE!!!!

W jakim celu powyższy moderator odpowiada dzisiaj na post z wczoraj z godziny 9.04, który nie wnosi nic do dyskusji, podobnie zresztą jak jego odpowiedź. Po to tylko, żeby mieć jak najwięcej odpowiedzi na koncie? Bardzo proszę odnaleźć moje pytania w innym wątku i na nie odpowiedzieć. Będę bardzo wdzięczny i nawet dam lajka!

Odpowiedz
0 Lajków
Ciachito
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
21
03-12-2020
Wiadomość 4 z 4 (4 992 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Funkcja "Analiza wydatków" - brak możliwości wyboru zakresu dat z kalendarza

Cześć,

 

Często korzystam z funkcji "Analiza wydatków" w bankowości internetowej. Niestety jedyne możliwe zakresy dat, które można wybrać z listy rozwijanej to "Mój miesiąc", "Poprzedni miesiąc", "Ostat

...

10-05-2024
Re.: Wnioski o wakacje kredytowe

Podbijam swoje pytanie. To dość istotna kwestia - wiele banków już się określiło, że wnioski będą od 15 maja, natomiast ze strony ING nie ma informacji.

10-05-2024
Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Ponad 2 tygodnie temu bankomat sie zawiesił i wydał mi tylko część pieniędzy. W ogóle zawiesił sie i kilkukrotnie otwierał i zamykał szufladkę z pieniędzmi i dawał mi po pare stówek. Wydał 1400 a chci...

09-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy