Odpowiedz

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

To teraz powiedzcie proszę, jak pozbyć się tych reklam przed moimi produktami w taki sposób, aby nie płacić za konto firmowe. Od 1 marca wymagacie włączenia zgód marketingowych, a jedyną opcją pozbycia się tych ***ianych reklam to wyłączenie ich. Czekam na odpowiedź konkretną, jak wyłączyć to ścierwo, które się wyświetla.

tomgacz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
9
23-12-2023
Wiadomość 61 z 81 (2 048 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

MiG Szkoda, że tak uważasz. Wiele zmian, które wprowadziliśmy są odpowiedzią właśnie na opinie naszych klientów.
tomgacz Nie umożliwiamy edycji prezentowania ofert  marketingowych na ekranie po zalogowaniu. 


 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 62 z 81 (2 011 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Emotikon: Szczęśliwy ciekawe których Klientów? tych w opłaconych testach?

 

Jak proponowałem byście zrobili tu - na otwartym forum - ankietę czy Klienci wolą nową czy starą aplikację, to cisza. Co w sumie rozumiem, bo wynik byłby dla Was miażdżący, a trzeba było zrobić miejsce na słup z reklamami, których nie można wyłączyć.

bee
bee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
8
02-12-2023
Wiadomość 63 z 81 (2 005 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

To je ***a wyłączcie.
Odpowiedz
0 Lajków
tomgacz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
9
23-12-2023
Wiadomość 64 z 81 (1 991 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

> Szkoda, że tak uważasz. Wiele zmian, które wprowadziliśmy są odpowiedzią właśnie na opinie naszych klientów.

 

Weź przestań, klienci dzwonili i mówili:

- dodajcie więcej reklam,

- zlikwidujcie szybkie przelewy z dowolnego konta,

- zmniejszcie ikony bo są za duże,

- skomplikujcie obsługę, bo jest za prosta,

- wprowadźcie mrugające kwoty w różnych walutach, będzie weselej na ekranie,

 

Chciałbym uzyskać odpowiedź na pytanie:

jakie zmiany wg Was (ING) uważacie za udane?

AndroS
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
10
6
17-11-2023
Wiadomość 65 z 81 (1 989 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Dokładnie! Tak musiało być. A na koniec poprosili w listach o ukrycie dostępu do swoich produktów bankowych, żeby móc widzieć "Dzisiaj życzymy Ci miłego dnia".
Odpowiedz
0 Lajków
bee
bee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
8
02-12-2023
Wiadomość 66 z 81 (1 978 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wchodzę w swoje karty albo na przykład kredyty i na pierwszym miejscu powinny pokazać się moje karty, które mam i moje kredyty, a pokazują się reklamy. Na chwilę obecną przy kredytach mam tyle reklam, że nie widzę mojego kredytu - musze przewijać na bok aby zobaczyć jaki kredyt mam - toż to porażka totalna xD

tomgacz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
9
23-12-2023
Wiadomość 67 z 81 (1 920 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Zgadzam się ze wszystkim co powyżej, aplikacja jest fatalna. Myślę że dopóki temat nie nabierze rozgłosu lub nie dotrze do kogoś komu zależy raczej nikt w ing nic nie zrobi.
Przy najbliższej wizycie w banku proponuje każdemu złożyć oficjalne pismo, tutaj temat zostaje zamieciony pod dywan w pierwszej linii.
Odpowiedz
0 Lajków
Morajko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-02-2024
Wiadomość 68 z 81 (1 861 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Pomysł, każdy kto jest niezadowolony niech wrzuci adekwatną niską ocenę aplikacji w app store lub google play, jest to jedyny wskaźnik który może zainteresować osoby decyzyjne.
Odpowiedz
0 Lajków
Morajko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
29-02-2024
Wiadomość 69 z 81 (1 856 wyświetleń)

Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Chciałem dodać jeszcze - nieco off topic - do wszystkich powyższych uwag, z którymi się zasadniczo zgadzam - że bardzo dziwi mnie jak Bank traktuje klientów. Czy ING można nadal traktować poważnie?

Chodzi mi o powiadomienia w aplikacji. Dziś informacja o niedostępności systemu zaczyna się tak: "Daaj mi tę noc, tęę jedną noc ...". Tyle właściwie widziałem na ekranie telefonu. Zastanawiałem się, czy to może nie jest reklama seks shopu lub podobnych usług - o co w ogóle chodzi. Czuję się zażenowany. Bank to nie jest jakiś portalik społecznościowy o miernej reputacji lub aplikacja rozrywkowa. Oczekuję profesjonalnej, czytelnej, merytorycznej informacji a nie gadżetów, reklam, wodotrysków, żartów, głupot etc - od tego są inne instytucje i firmy. 

poktam
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
9
8
12-11-2023
Wiadomość 70 z 81 (1 809 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Dzień dobry mam pytanie, otóż w czerwcu kończy mi się ważność dowodu osobistego.

W zeszły piątek złożyłem wniosek o wydanie nowego i zapewne potrwa to 30dni.

Czy w tym czasie mogę założyć konto OKO BONU

...

28-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy