Odpowiedz

Nowe pomysły bankowości mobilnej

Wasza aplikacja mobilna jest jedną z lepszych i ciekawszych na rynku. Ale brakuje kilku funkcji.

Oto nowe pomysły odnośnie ING Mobile.

1) Większa czcionka albo co najmniej możliwość jej powiększenia - dotyczy głównie historii. Jak facet z grubymi paluchami ma trafić w tak małą czcionkę?
Zobaczcie to jak działa np w aplikacji Mbanku

2) Możliwość wyszukiwania historii na zasadzie wyszukiwarki GOOGLE jak w systemie ING Online, który dzisiaj macie

3) Możliwość płacenia za bilety komunikacja miejskiej jak to jest w aplikacji BZWBK

4) Możliwość płacenia przez kody QR. (jak w aplikacji BZWBK). Jak to możliwe, że macie paragony a brak takiej podstawowej funkcji?

5) Możliwość odczytywania wiadomości z banku. Dzisiaj trzeba się logować do systemu na komputerze, inaczej człowiek nie wie nawet, że bank do niego wysłał wiadomość

6) Potwierdzenie przelewu nie formie smsa jak jest teraz a np w postaci zdefiniowanego PINU (4-8 cyfr). Bezpieczeństwo nie ma nic do tego, w końcu zanim się człowiek zaloguje do ING Mobile musi podać login i pin. A obecne przeskakiwanie z aplikacji do wiadomości aby odczytać kod smsa w tą i we wte nie ma nic do wygody użytkowania a raczej tylko wkurza.

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
264
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (5 740 wyświetleń)

Re.: Nowe pomysły bankowości mobilnej

Bardzo dziękujemy za te sugestie. Nowy system budujemy głównie na opiniach i podpowiedziach naszych klientów.
Przekazałem już te pomysły do działu pracującego nad nową bankowością. Przeanalizujemy możliwość ich wprowadzenia.

Odpowiedz
0 Lajków
LeszekP
Były moderator
Były moderator icon
20
5
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 670 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy