Odpowiedz

Re: Problemy z aplikacją

Dzisiaj po kilku dniach nagle aplikacja zaczęła działać. Wypróbuje opisaną metodę gdy znów się zawiesi. Dziękuję

Odpowiedz
0 Lajków
kasia13
Nowy w branży
Nowy w branży icon
2
0
21-11-2018
Wiadomość 81 z 86 (1 789 wyświetleń)

Witam

od ostatniej aktualizacji - pod koniec maja, nie działa płatność zbliżeniowa telefonem.

Próbowałem wszystkich sugestii, odinstalowywanie, dodawanie telefonu na nowo, nic nie pomogło.

Przy pomocy drugiego telefonu sprawdzam czy NFC nadaje sygnał i nic - jednocześnie zmienając na Google Play działa od razu.

Nie działa na Huawei P30 lite

Działa na Galaxy S7.

Odpowiedz
0 Lajków
KarolGT
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
05-06-2019
Wiadomość 82 z 86 (828 wyświetleń)

Witaj,
jeżeli Twój telefon nie jest zrootowany, to musimy sprawdzić Twoją sytuację. Przez Społeczność nie możemy potwierdzić Twoich danych, dlatego proszę Cię o kontakt z nami przez:

- czata w Moim ING (po zalogowaniu do bankowości przez przeglądarkę w wersji komputerowej) od poniedziałku do piątku od 8:00 do 00:00 oraz w sobotę od 8:00 do 22:00,
- przez Wiadomości w Moim ING lub
- telefonicznie 32 357 00 12.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
480
96
04-09-2015
Wiadomość 83 z 86 (806 wyświetleń)

Witam. Mam smartfon Goclever Quantum 2 400. Zainstalowałam aplikację ING i pokazuje, że będą ograniczenia z powodu roota. Telefon używał wcześniej siostrzeniec i nie wiedziałam, że jest z root owany. Da się coś zrobić  coś, ale bez użycia komputera, by aplikacja działała w pełni i bezpiecznie jak bez roota? Jeśli nie to do jakiej kwoty można robić operacje z root em? 

Odpowiedz
0 Lajków
clavia
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
2
0
09-08-2018
Wiadomość 84 z 86 (544 wyświetleń)

@clavia Nie rekomendujemy root’owania telefonu. Nie blokujemy jednak możliwości aktywacji naszej aplikacji na takim urządzeniu. Niektóre funkcje aplikacji (np. płatności HCE Mastercard w telefonie) wymagają urządzenia bez roota. Z tego powodu nie zapłacisz w sklepie telefonem. Standardowe opcje takie jak; przelewy, sprawdzenie salda, sprawdzenie historii będą działały również na takim urządzeniu.

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
147
30
12-04-2017
Wiadomość 85 z 86 (508 wyświetleń)
Weisschwartz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon