Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Mastercard w telefonie - telefony Intel (Asus, ZTE, Lenowo) nie są wspierane

wg. BOKu ING - HCE nie jest wspierane na procesorach Intela pod Androidem - wszyscy posiadacze np. Asusów Zenfone mogą zapomnieć o usłudze Mastercard w telefonie.

Na specjalną nagrodę "Device Compatibility Award" zasługuje androidowe Moje ING mobile w wersji 2.1.0 które na Intelach w ogóle nie działało - aplikacja zatrzymywała się z błedem po uruchomieniu - poprawiono to w wersji 2.1.1

Dobrze, że webowe ING współpracuje ze wszystkimi przeglądarkami (o ile w ogóle działa, a nie znów ma lagi lub leży) - powinniśmy się ciszyć, bo to mogło przecież działać np. tylko pod Firefoxem.

Pozdrawiam projektantów oprogramowania z ING - powinniście jeździć na więcej szkoleń Emotikon: Szczęśliwy

 

Odpowiedz
0 Lajków
ArekK
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
54
24
11-04-2017
Wiadomość 1 z 1 (3 846 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy