Odpowiedz

Logowanie do nowej aplikacji ING

Dzień Dobry
Na nowym ekranie startowym przed zalogowaniem wyświetlały się zbyt małe ikony oraz po kliknięciu wybranego skrutu do rachunku aplikacja przechodziła do edycji ustawień tego ekranu.
Po uwagach użytkowników pojawiła się aktualizacja a wraz z nią większe ikony.
Niestety po kliknięciu wybranego skrótu do rachunku pojawią się co prawda opcja logowania zamiast jak wcześniej edycja ekranu ale po zalogowaniu wyświetla nam się ekran główny z widokiem ogólnym.
Wydaje się, że nie o to chodziło.
Po uruchomieniu aplikacji przed logowaniem mamy widok ekranu głównego który personalizujemy wg własnych preferencji.
Oczekuję się, że jeśli klikniemy na skrót OKO to pojawi się opcją zalogowania i automatycznie po zalogowaniu otworzy się okno że szczegółami tego rachunku a tak niestety się nie dzieje.
mikrus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
2
30-11-2023
Wiadomość 1 z 3 (2 184 wyświetleń)

Re: Logowanie do nowej aplikacji ING

Witaj,

dziękuję za Twoją opinię - przekazałem ja do działu, który zajmuje się aplikacją.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
80
13
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (2 074 wyświetleń)

Re.: Logowanie do nowej aplikacji ING

Dokładnie to samo chciałem napisać jak tylko zobaczyłem jak to działa po aktualizacji.
Skoro klikam konkretne konto ze skrótu, to oczywistym jest fakt, że powinno mnie poprowadzić do tego konkretnego konta.
Odpowiedz
0 Lajków
devnull
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
28
11
12-05-2021
Wiadomość 3 z 3 (2 062 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy