Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Komunikat "Paragony zostały udostępnione..."

Za każdym razem po uruchomieniu aplikacji przed zalogowaniem pojawia się komunikat "Paragony zostały udostępnione..." i za każdym razem trzeba klikać OK. Czy można to jakoś wyłączyć? Mimo, że nie potrzebuję dodałem jakiś paragon testowo, ale komunikat nie zniknął.

Z góry dzięki za pomoc

Odpowiedz
0 Lajków
fostof
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-04-2018
Wiadomość 1 z 5 (5 846 wyświetleń)

Re: Komunikat "Paragony zostały udostępnione..."

Najprawdopodobniej korzystasz z poprzedniej wersji aplikacji mobilnej. Nie rozwijamy jej, dlatego zachęcam do pobrania aktualnej wersji Moje ING mobile. 

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaS
Były moderator
Były moderator icon
10
2
24-01-2018
Wiadomość 2 z 5 (5 757 wyświetleń)

Re: Komunikat "Paragony zostały udostępnione..."

Dziękuję za odpowiedź. Jak w nowej aplikacji ustawić widget ze stanem konta?
Odpowiedz
0 Lajków
fostof
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-04-2018
Wiadomość 3 z 5 (5 740 wyświetleń)

Re: Komunikat "Paragony zostały udostępnione..."

Jeszcze proszę o podpowiedź w jaki sposób można zainstalować starą wersję aplikacji, która była bardziej przejrzysta.
Odpowiedz
0 Lajków
fostof
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
3
0
12-04-2018
Wiadomość 4 z 5 (5 734 wyświetleń)

Re: Komunikat "Paragony zostały udostępnione..."

Obecnie jedyna wersja aplikacji mobilnej jaką możesz pobrać to Moje ING Mobile. Aktualnie nie ma w niej osobnego widgetu jakiego mogłeś używać wcześniej. Możesz jednak ustawić wizualizację salda swojego konta w formie procentowej lub kwotowej przed zalogowaniem do aplikacji. Wystarczy, że na ekranie startowym przytrzymasz ikonę swojego konta i skorzystasz z opcji "Edytuj". Poprosimy Cię wtedy o zalogowanie do aplikacji i pozwoli Ci to na ustawienie prezentacji salda konta według Twojego uznania. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 5 z 5 (5 621 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy