Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

Błąd „nie można pobrać danych” pojawia się po ekranie startowym ( pomarańczowe tlo z lwem). Na aplikacji u góry jest logo ING, na dole numer wersji 2.4.0 a już teraz 2.5.0 a na środku komunikat „nie można pobrać danych” bez numeru błędu i ewentualna możliwość ponownego pobrania danych.

Pomimo wielu prób związanych z instalacją oprogramowania, włączaniem i wyłączaniem oraz resetowaniem ustawień sieciowych urządzenia aplikacja nadal nie pobiera danych z ING.

Testowo zainstalowana wersję biznesową aplikacji mobilnej działa bez najmniejszego problemu - oczywiście bez logowania.... Tak samo jak kilkadziesiąt innych aplikacji które nie mają żadnych problemów, w tym konkurencyjnych banków. Testowane były też komunikaty w przypadku wyłączenia transmisji danych lub WiFi i za każdym razem aplikacja ING wyświetlała komunikat - brak połączenia internetowego.

Problem zgłoszony na infolinii ING, jak na razie zostaje bez odpowiedzi. Czy ktoś ma podobne problemy?

Odpowiedz
0 Lajków
lulekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
13-10-2017
Wiadomość 1 z 31 (26 237 wyświetleń)

Re: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

Zgłoś nam opisany problem przez bankowość internetową - zakładka Wiadomości. Nasi informatycy sprawdzą to dla Ciebie.

Jeśli specjalista na infolinii przyjął zgłoszenie w tej sprawie, proszę poczekaj na informację zwrotną. 

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 31 (26 142 wyświetleń)

Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

[ Edytowane ]
Dzień dobry,
Udało Ci się rozwiązać problem? Mam to samo od kilku dni, reinstalacja i resety nic nie dają, zgłosiłem na infolinii 5 dni tenu, zgłosiłem przez widomosci w systemi - brak jakiegokolwiek wsparcia (nie licząc 1 odpowiedzi z dobrą radą, aby zainstalować aktualizację, którą mam i o czym mówiłem i pisałem w zgłoszeniach)...
Odpowiedz
0 Lajków
Drex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
25-02-2018
Wiadomość 3 z 31 (24 673 wyświetleń)

Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

Witaj,

 

Niestety ING nie rozwiązało problemu w moim przypadku. Kontakt na poziomie dzieci z przedszkola, prośby o możliwość kontaktu z kimś kompetentnym ignorowane.

Opisany problem z App ING po części w moim przypadku spowodowany jest ograniczeniami jakie są nałożone na mój iPhone przez administratorów w Firmie w której pracuję (ale nikt nie wie jakie - być może blokada iCloud Drive). Jako ciekawostkę mogę dodać, że jest to jedyna spośród setek aplikacji która nie działa Emotikon: Smutny

Sprawdziłem wszystkie App banków i nie ma problemów, działają także wszystkie pozostałe App ING Emotikon: Smutny

 

Odpowiedz
0 Lajków
lulekf
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
13-10-2017
Wiadomość 4 z 31 (24 645 wyświetleń)

Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

Dziękuje za informacje. U mnie działało i nagle przestało. Na innych firmowych iPhone działa, więc zakładam, że nie ma problemu po stronie firmowych ograniczeń. Kontakt ING jest faktycznie żenujący, ale to poniekąd ich wybór, banków jest sporo a to dla mnie kolejny argument, aby zmienić.
Odpowiedz
0 Lajków
Drex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
25-02-2018
Wiadomość 5 z 31 (24 638 wyświetleń)

Re: Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

@Drex Prosimy sprawdź, w ustawieniach, czy masz włączony internet dla naszej aplikacji. 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 6 z 31 (24 583 wyświetleń)

Re: Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

[ Edytowane ]

Dzień dobry, takich rad się obawiałem Emotikon: Szczęśliwy Tak, raczej mam włączony internet dla aplikacji, transfer danych i telefon też jest włączony, aplikacja jest w zaktualizowana podobnie, jak iOS. Działała do wtorku 20.02, w środę 21.02 przestała.

Odpowiedz
0 Lajków
Drex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
25-02-2018
Wiadomość 7 z 31 (24 568 wyświetleń)

Re: Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

@Drex Prosimy o wykonanie poniższych kroków:
1. W aplikacji przeglądarkowej na PC usuń urządzenia z zaufanych.
2. Odinstaluj aplikację na urządzeniu mobilnym.
3. Otwórz przeglądarkę na urządzeniu mobilnym - wejdź na stronę banku i zaloguj się do pełnej wersji Moje ING. 
4. Jeśli się to uda prosimy o pobranie ponowne aplikacji, zainstalowanie oraz przejście procesu aktywacji.

 

Prosimy, napisz nam, czy się udało.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 8 z 31 (24 266 wyświetleń)

Re: Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

Wszystkie te czynności były już wykonywane. Na przeglądarce w telefonie można się zalogować i działa. Aktywacja po usunięciu i ponownej instalacji nie jest możliwa, ponieważ jak już wszelakimi kanałami komunikowałem, apka natychmiast po włączeniu pokazuje ekran z załącznika. 

Odpowiedz
0 Lajków
Drex
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
10
1
25-02-2018
Wiadomość 9 z 31 (24 227 wyświetleń)

Re: Re.: Komunikat: nie udało się pobrać danych - iOS 11.0.3 aplikacja ING w wersji 2.5.0

[ Edytowane ]

Powieszy problem proszę opisać w wiadomości do banku załączając zrzuty ekranu i czasy. 

Wysłać taka wiadomość należy z pozycji wiadomości w moim ing, tytułując reklamacja.

W INGu mamy czasami tak jako klienci, że problemy techniczne aplikacji, dotykają nas idynwidualnie,  bądź w bardzo niskim gronie. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 10 z 31 (24 214 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy