Odpowiedz

Klawiatura ING - iOS

Witam,

Wprowadzenie klawiatury ING wydaje się być ciekawym pomysłem jednak nie obyło się bez błędów.

wprowadzanie polskich znaków "ą" "ę" "ó" itd. - litery zamiast być na pierwszym miejscu jak w systemowej klawiaturze są niestety na miejscach dalszych, co utrudnia wpisywanie.

Podpowiedzi nie dają rady w takim stopniu jak np. w innych klawiaturach firm trzecich - błędnie wpisane słowo jest podkreślone jednak nie ma podpowiedzi jak by to słowo miało wyglądać w formie poprawnej.

Dźwięki klawiatury - mimo wyłączenia dźwięków w opcjach niestety podczas wpisywania znaków dalej słychać "klikanie".

Dodatkową opcją mogłoby być wprowadzanie tekstu za pomocą mikrofonu tak jak w aplikacji systemowej.

To tak na szybko co rzuciło mi się w oczy. Jak na razie nie jestem zbytnio przekonany do jej użytkowania, ale w przyszłości jeżeli apple nie wprowadzi opcji podpowiedzi w j.polskim to kto wie.

Odpowiedz
0 Lajków
alucky
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
49
7
18-06-2018
Wiadomość 1 z 3 (5 066 wyświetleń)

Re.: Klawiatura ING - iOS

To jeszcze kilka uwag ode mnie:

1. Klawiatura nie obsługuje 3D-Touch, co w moim przypadku wyklucza ją jako podstawową.

2. Wyłączenie emoji w ustawieniach klawiatury nie wyłącza emoji.

3. Kolor klawiatury nie dopasowuje się tak jak w klawiaturze oryginalnej.

 

Odpowiedz
0 Lajków
erking
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
06-07-2018
Wiadomość 2 z 3 (4 993 wyświetleń)

Re: Re.: Klawiatura ING - iOS

Dziękujemy za wiadomość. Cały czas pracujemy nad poprawą klawiatury. Jak tylko będzie możliwość – na pewno poprawimy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (4 913 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy